Zimmer Büyücü Score Match 2019 Özellikleri,Zimmer Büyücü Score Match 2019 Yeni Oyuncular,Zimmer Büyücü Score Match 2019 New Player,

Zimmer Büyücü Score Match 2019 Detayları

Score Match’ın yeni oyuncusu Zimmer Büyücü; Score match’ın yeni güçlü oyuncusudur. Score match firması, online oyuncularını kaybetmemek için; Score Match oyununa heyecan katacak yeni oyuncu tipleri sundu. 


Bu güçlü ve farklı özellikteki oyunculardan bir tanesini medya fatih olarak bu gün kazandık ve siz değerli ziyaretçilerimize Score Match Zimmer Büyücü oyuncunun özelliklerini yazmak istedik.İşte;Zimmer Büyücü’nün Özellikleri.

Öncelikle bu oyuncu (Zimmer) 4.seviyeye kadar oyuncu güncelleme puanı yüklü olarak geliyor. Şuan oyuncum 4.seviyede ve bu oyuncunun 4. Seviyedeki özellikleri şu şekilde:


İsmi: Zimmer ( Büyücü)

Keskin Özelliği: Tekniğini Konuşturuyor,Bu oyuncu defansı açıyor ve isabetli bir şekilde büyük fırsatlar yaratıyor.

Zimmer Büyücü Score Match
Zimmer Büyücü Score Match


4.Seviyedeki Hızı: 15

4.Seviyedeki Boyu: 11

4.Seviyedeki Kuvveti : 11

4.Seviyedeki Gücü : 8 

4.Seviyedeki Yeteneği: 28

4.Seviyedeki Yanıtı: 11


Score Match oyunu Zimmer yazımızı burada son buldu.Yazımızı beğenip paylaşmanız ümidiyle…


Oyuncu Davranışları ise; en güçlü yönü pas verme şekli ve şutu. Top sürme yeteneği orta, Netlik ise zayıf.

Sitemize Soracak Olduğunuz Soruları: Medyafatih@hotmail.com adresine gönderiniz veya yazının altında bulunan yorum bırak bölümünden soru sorabilirsiniz.

Soru Sorun: Medya Fatih Sitemize Trafik Konusu İle Soru Sorabilirsiniz ve Maksimum 24 saat İçerisinde Cevap Verilir.İlginizi Çekebilir:Cep Telefonu ile Konuşma Cezası 2019

Bir cevap yazın