Yeliz Yeşilmen Bergen Gibi Olacağım

Yeliz Yeşilmen Bergen Gibi Olacağım

Yeliz Yeşilmen Bergen ile Aynı Kaderi Paylaşacağım.


Yeliz Yeşilmen Bergen gibi olmak istemiyorum diyerek; Instagram hesabından ağlaya ağlaya video paylaştı.

Yeliz Yeşilmen sonunun sanatçı ve şarkıcı Bergen gibi olacağını açıkladı. Bildiginiz Üzere şarkıcı Bergen 31 Ekim 1982 yilında; kocası Halis Serbes tarafından yüzüne kezzap atılarak bir gözünü kaybetmişti.


Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen; kocası Ali Uğur Akbaş tarafından yüzüne kezzap atılacağını akıllara getirdi.

Şarkıcı Bergen’in kocası Halis Serbes tarafından 14 Ağustos 1989 yılında Adana’da kurşunlanarak öldürülmüştü. Yeliz Yeşilmen’in sonunun ne olacağı merak ediliyor…

Yeliz Yeşilmen; bundan 3 sene önce gazete ve TV ‘lere verdiği röportajda. “Çatır çatır koca parası yiyorum; çok mutluyum ” açıklamasında bulunmuştu…

Yeliz’in Çatır Çatır Parasını Yediği Kocası Tosun Paşa


Yeliz Yeşilmen; Instagram hesabından paylaştığı video da şu açıklamalarda bulundu:
 “Bakın arkadaşlar şu kadarını söyleyeyim, ben başıma her türlü kötü olay geldiğinde cazgırlık yapmam, ortalara kendimi atmam, susarım, sabrederim.

En yakınlarım, yanımda çalışanlar, bütün ailem bilir; hatta ‘Nasıl bir sabır bu’ derler. Çok eski kadınları düşünün, her şeye rağmen sabredip susan kadınlardanım ama ağzımı bir açtım mı, terbiyemi bozmayarak öyle şeyler kanıtlarım ki sizin de ağzınız açık kalır” diye başlayan Yeşilmen, şöyle devam etti:


“Evet bugün ağladım, iki saat ağladım. Gözlerim yanıyor, şişti. Sonra kızım geldi makyaj yaptı, yapmak zorunda olduğum reklamlarım var, ekmek param, ben para kazanmak zorundayım. Mecburum buna.

https://youtu.be/ujeuwgo6iSU

 Şu an kimseye bir şey açıklamayacağım, ok yaydan çıkmıştı, durduruldu. Açıklamıyorum, açıklamayacağım; ben de zamanı geldiğinde dökerim. Kimle ilgili olduğunu, neyle olduğunu da söylemeyeceğim. Bu konuyu kapatıyorum, kapatmak zorundayım çünkü ev halkının hepsi üzüldü. Her zaman güçlü olmak zorundayız. Biz Türk kadını var ya dünyada bir numarayız.


Ama her şeye şükreden acılarının içinde mutlu olan bir kadınım. Hiçbir zaman, hiç kimsenin beni mutsuz etmesine izin vermeyeceğim, aldığım aile terbiyesi, dini inançlarım, yüreğim sayesinde yaşıyorum. Çok güzel mesajlar yollamışsınız. Yakınımdakiler biliyor ne olduğunu, belki bir gün siz de öğrenirsiniz.  O gün bugün değil. Bakalım zaman ne getirecek, bilmiyorum. Sadece son sözüm; iyi niyetimin daha fazla kullanılmasını artık istemiyorum. Çok büyük fedakarlıklar yaptım, her konuda da yapıyorum ama sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum.”

Yeliz Yeşilmen Bergen
Yeliz Yeşilmen Bergen

Bir cevap yazın