Yarı İnsan Yarı Kurt

Yarı İnsan Yarı Kurt DOGMAN O Bir Köpek


Yarı insan yarı kurt olan DOGMAN isimli yaratık, Amerika’nın tüm eyaletlerinde görüldüğü öne sürüldü. Önüne gelen hayvanı öldürüyor. Amerika ormanlarında hayvan leşleri ve yenmiş hayvan leşleri görülmeye başladı.

Yarı İnsan Yarı Kurt
Yarı İnsan Yarı Kurt


Çekilen fotoğraflarda Dogman isimli köpeğin; aynı insana benzediği, iki bacağının üzerinde durduğu ve kurt adama çok benzediği iddia edildi.


Dogman’ın; yaklaşık olarak boynun 2.7 metre olduğu düşünülen Yarı İnsan Yarı Kurt bu yaratığın, kilosun ise 180 kilo olduğu tahmin ediliyor.

Olayı fotoğraflayan ve Daily Star’a konuşan Joedy Cook,  bu yaratığın boyunu ve kilosunu tahmin etti yaklaşık olarak 2. 7 metre ve 180 kilo ağırlığında olan bu vahşi yaracak Amerika ormanlarında kol geziyor.


Yine bir iddiaya göre ;yarı insan yarı köpek olan bu yaratığın öldürdüğü hayvanlara ait fotoğraflar da yayınlandı.

Daily Star’a konuşan Joedy Cook, Yarı insan yarı kurt olan bu vahşi yaratığa ait fotoğraflar ve çok ürkütücü ses kayıtlarının
Olduğunu iddia etti.


Daily Star’a konuşan Joedy Cook’un elindeki fotoğraflara bakıldığında yarı insan yarı kurt olan bu vahşi yaratık genellikle ağaçların arkasında Saklandığı net olarak gözükmediği ortaya çıktı.


Yarı insan yarı kurt olan bu vahşi yaratık Amerika ormanlarını eline geçirmiş ve yine bir çılgın Amerikalı tarafından fotoğraflandı.

DOGMAN NE?

Dogman : Yarım insan Yarım Kurt =1 Adet İnsanımsı Hayvandır.Bu İnsanımsı hayvan bir basketbolcu ile iyi besili bir kurdun birleşiminden meydana gelmiş olabilir. Çünkü çok uzun boylu bir hayvanımsıdır. Boyu 2 metre 70 santim; kilosu ise 180 kiloymuş? Bu verilere bakarak DOGMAN isimli köpüşcüğün bir cüceden oluşma ihtimali yoktur.


Medya Fatih olarak böyle bir yaratığın olmadığını, bonzai içen bir amerikalı’nın halüsinasyon gördüğünü söylemek isterdik fakat; adam her şeyi hazırlamış, bayağı bir tezgah kurmuş ve gündem oluşturmayı da başarmış.

Medya Fatih olarak biz böyle bir yaratığın olmadığına inanıyor ve Amerikan şehir efsaneleri olduğunu söylüyoruz. ABD reklamından başka bir şey değil.


Bugün; yarı insan yarı kurt’u ortaya çıkaran ABD yarın; yarı insan yarı inek, yarı insan yarı dana, yarı insan yarı eşek,yarı insan yarı domuz, yarı insan yarı hıyar gibi yaratıkları da piyasaya çıkarabilirler.

İlginizi Çekebilir: Salak Şoför!?

Bir cevap yazın