Whatsapp Son Dakika

Whatsapp Son Dakika

Whatsapp Son Dakika WhatsApp son görülme özelliği kaldırıldı mı,

Whatsapp Son Dakika
Whatsapp Son Dakika

WhatsApp son dakika son görülme özelliği devre dışı olacak mı WhatsApp son görülme özelliğini kaldırmayı düşünmesi tepkilere neden oldu.


WhatsApp dün gece tarihi bir karara imza atarak kullanıcıların son görülme özelliğini kaldırmayı, WhatsApp son görülme özelliğini kaldırmayı görülme özelliğinin kalkacağını duyan vatandaşlar WhatsApp son görülme özelliği kalkıyor mu’yu Twitter’da Trend topic haline getirdiler.

Medya Fatih olarak biz de bu konuyu Whatsapp son dakika başlığıyla haber yaparak siz değerli ziyaretçilerimizin bilgisini sunduk.Peki, WhatsApp’ın en son sürümü şu an yayınlandı mı hayır WhatsApp’ın Son görünme özelliğini kaldıran WhatsApp sürümü halen yayınlanmadı.


Ama bugün veya yarın yayınlanması, yani telefonlardaki WhatsApp programının güncellenmesi bekleniyor

WhatsApp’ın İrem görünme özelliğini yı kaldırması WhatsApp kullanıcılarını ikiye bölmüş görünüyor. Bir kesim yeni bu özelliği istemezken, bir kesim ise bu kararı doğru buldu.


Medya Fatih olarak bizler de WhatsApp’ın yeni almış olduğu Son görünme özelliğini kaldırmasını olumlu karşıladık. Oyumuz; WhatsApp’ın son giriş tarihi ve saati özelliğini kaldırılmasından yana. Kişilerin özel hayatının gizliliği bakımından WhatsApp’ın almış olduğu bu kararı destekliyoruz.

Whatsapp Son Dakika
Whatsapp Son Giriş Tarihi


Her ne kadar WhatsApp program ayarlarından son giriş tarihinin görülmesinin kapatılma imkanı olmasına rağmen; bu özelliği bilmeyen kullanıcıların özel hayatlarıyla ilgili kanıya varılmaktaydı.

İlginizi Çekebilir: 2.Elizabet’in Su Yatağında Uyuttuğu 160 Adet Hayvan

Bir cevap yazın: