Vina İsminin Anlamı

Vina İsminin Anlamı “Şimdi Biz”dir.


Vina isminin anlamı nedir? Vina isminin anlamı ne manaya gelmektedir? Basketbolcu Caner Erdeniz ile oyuncu Müge Boz’un çocuklarının ismini Vina koyması sonrasında Vina ismi Türk halkı tarafından çok merak edildi?

Vina İsminin Anlamı
Vina İsminin Anlamı


Barselona’da basketbolcu Caner Erdeniz ile evlenen oyuncu Müge Boz: Evlenmeden önce Caner Erdeniz de birlikte flört ederken çocuklarının isminin belli olduğunu; Vina daha portakalda vitamin bile değilken; isminin belli olduğunu açıkladı.

Vina ismi Farsça da: Siyah Üzüm anlamına da gelmektedir. İngilizce kökenli bir kelime olan vina Sevilen Arkadaş anlamı da taşımaktadır.Ayrıca; oyuncu Müge Boz Instagram hesabından çocuğunun ismini duyurdu ve şöyle yazdı:

“Vina daha portakalda vitamin bile değilken biz adını koymuştuk. Çocuğumuz olunca çocuğumuza Vina ismini koyacağız demiştik. Hatta; Hayatında ilk kez yaptırdım dövmede Vina yazılı dövme idi. Caner ile beraber Aşkımızı yaşarken; Caner’in gözlerinin içine bakarak VİNA isimli şarkıyı dinlerdik.

Vina ismi Farsça da: Siyah Üzüm anlamına da gelmektedir. İngilizce kökenli bir kelime olan vina Sevilen Arkadaş anlamı da taşımaktadır.


Çocuğumuz olunca da Vina ismini koyacağımızı ant içmiştik. Ve Allah’a şükür ki bir çocuğumuz oldu ve ismini çok sevdiğimiz o şarkının ismi olan Vina ismini çocuğumuza koyduk.


Norveççe Bir Kelime Olan Vina İsminin Anlamı:

“Biz Şimdi” demektir.

Farsça Vina İsminin Anlamı


Ayrıca; Vina ismi Farsça da: “Siyah Üzüm” anlamına da gelmektedir.

İlginizi Çekebilir: Hazal Kayanın Bebeği

İngilizce kökenli bir kelime olan vina Sevilen Arkadaş anlamı da taşımaktadır.

Bir cevap yazın