Turgut Özyürek Müge Anlı

Turgut Özyürek Müge Anlı Cinayet Çözüldü

TREND KONU

Turgut Özyürek Müge Anlı Cinayet Detayları


Müge Anlı bir cinayeti daha çözdü. Manisa’da 34 gündür kayıp olan Turgut Özyürek’in ne olduğu konusu; Müge Anlı’nın programında aydınlatıldı.

Turgutlu Özyürek 34 gündür aranıyordu. Müge Anlı’nın programında; Turgut Özyürek’in başına ne geldi konusu aydınlatıldı.

Turgut Özyürek Müge Anlı

54 yaşındaki Turgut Özyürek; 34 gündür Manisa cinayet büro ekipleri tarafından ne olduğu konusu araştırıyordu. Müge Anlı’nın programında Turgut Öz Yüreğin başına ne işler geldi ortaya çıkarıldı.

24 Ekim günü Manisa’da kaybolan Turgut Özyürek tam 34 gün sonra ortaya çıkarıldı. Turgutlu Özyürek; N.Ö ile 1 yıl önce evlenmişti Turgut Özyüreğin kardeşleri; N.Ö’den şüpheleniyorlardı. Çünkü; N. Ö daha önce 7 kez başka erkeklerle evlenmiş ve evlendiği erkeklerin hepsini dolandırmıştı.

Turgut Özyürek Müge Anlı


Müge Anlı; N.Ö’nün 7 kez başka erkeklerle evlendiğini ortaya çıkarmakla kalmayıp; 33 yaşındaki genç H.A ile aşk yaşadığını ve kocası olan Turgut Özyüreği aldatmış olabileceğini akıllara getirdi.

34 gündür kayıp olarak aranan emekli kanser hastası Turgut Özyürek ile ilgili Müge Anlı’da yaşanan bu çarpıcı gelişmede, programı arayan H. A.’nın ablası, 33 yaşındaki kardeşine ulaşamadığını ve N.Ö. tarafından zorla tutulduğunu söyledi. Müge Anlı’nın canlı yayında N.Ö.’ye yönelttiği; “Sevgiliniz ve kocanız karşılaşmadı mı? Bu iki adam karşılaşırsa ne olur?” sorusu, tüm düğümü çözdü.

Turgut Özyürek Müge Anlı

Müge Anlı’da canlı canlı yaşanan bu çarpıcı gelişmelerin üzerine olayı soruşturan Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, N.Ö.’nün evine baskın düzenledi. N.Ö.’nün evinde bulunan genç sevgili H.A., gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

Turgut Özyürek Müge Anlı
Turgut Özyürek Müge Anlı


İfade işlemleri sırasında Turgut Özyürek’i öldüren itiraf ettiği aktarılan H.A.’nın “N. ile evlenecektim. Turgut ondan boşanmıyordu. Ben de onu öldürdüm” dediği söylendi.

Genç sevgili bugün Turgut Özyürek’i öldürdükten sonra attığı yeri göstermesi bekleniyor. Öte yandan N.Ö.’nün emniyetteki işlemleri sürdüğü bilgisi paylaşıldı.,

Bu haber kayıtlara” Turgut Özyürek Müge Anlı Cinayeti ” olarak geçti.

İlginizi Çekebilir: Soner Yalçın Hıyarım Var Koş

Bir cevap yazın