Trafik Polis No

Trafik Polis No Nedir 2019

Trafik Polis No

Trafik Polis No kaçtır? Trafik polis no nedir? Trafik polis no Google Trend kelimelerde en çok aranan kelimeler listesine girdiğinden ve İnternet ortamında trafik polis numarası ile ilgili yeterli bilgi bulunmadığından; siz değerli ziyaretçilerimiz i bilgilendirmek istedik.

Trafik polislerinin kendilerine ait çağrı merkezi bulunmamaktadır. Daha önce sadece trafik polislerine ait olan Alo 154 hattı kurulmuş; fakat bu hat karışıklığa sebebiyet verdiği için; 155 polis imdat hattıyla daha sonra birleştirilmiştir.


Yani ;trafik polisini aramak istediğinizde veya trafik polisi çağırmak istediğinizde; 155 polis imdat hatları üzerinden trafik polisi isteğinde bulunabilirsiniz.


Veya 155 polis imdat hattı üzerinden trafikle ilgili şikayetlerimizi bildirebilirsiniz.

Trafik polisi lazım olduğunda aramanız gereken numara 155 polis imdat hattı numarasıdır.

Trafik Polis No
Trafik Polis No


155 polis imdat hattındaki görevli polis memurları sizlere yardımcı olacak ve sizin tüm isteklerinizi karşılayacaktır.


Gerek trafik polisleri, gerekse asayiş, Kaçakçılık, Organize Suçlar ve benzeri şubede çalışan tüm polisler; 155 polis imdat hattına bağlıdır. Tek bir çağrı merkezi bulunmaktadır.


Özetleyecek olursak; trafik polisinin numarası 155 polis imdat hattıdır. Başka bir çağrı merkezi numarası yoktur.

Sadece Bulunduğunuz ildeki gerek trafik tescil ve denetleme şube müdürlüğü gerekse; Bölge Trafik Denetleme Şube müdürlüklerinin kendilerine ait olan; o ilin alan kodu ile başlayan veya 505 ile başlayan dahili numaraları vardır.Bu numaraları bulunduğunuz ildeki trafik dairelerine giderek öğrenebilirsiniz veya 155’i arayarak bu kurumların dahili telefonlarını isteyebilirsiniz.İlginizi Çekebilir:PARK CEZASI NE KADAR 2019

Bir cevap yazın: