Trafik Cezası Tutanağı- Trafik Cezası İtiraz Konusu Detay

Trafik Cezası İtiraz Yöntemi 2019

Trafik Cezası Tutanağı- Trafik Cezası İtiraz Konusu Detay

Trafik Cezası Tutanağı- Trafik Cezası İtiraz Konusu Medya Fatih farkıyla…


Ahmet Taş Soruyor: Trafik Cezasına İtiraz Edeceğim Ama Elimizde ceza tutanağı yoksa ne yapacağız?

Çoğu zaman plakaya yazıldığından internet sorgullamasıyla öğreniliyor. Delil olarak ne sunacağız?

Trafik cezalarına itiraz etmek için; yukarıda Ahmet Taş Beyefendinin de sorduğu gibi bir durumla karşılaşmanız halinde; trafik cezasını öğrendiğiniz andan itibaren; hemen bulunduğunuz ildeki Trafik Tescil Şube Müdürlüğü’ne giderek; böyle bir durum var.

Bana trafik cezası yazılmış; fakat elimde ceza makbuzu bulunmuyor. Bu ceza makbuzunun bir örneğini; EGM trafik Ceza Mödülü üzerinden çıkartılarak; bir örneğinin mahkemeye sunmak üzere verilmesini istiyorum.

Trafik Cezası Tutanağı- Trafik Cezası İtiraz 2019
Trafik Cezası Tutanağı- Trafik Cezası İtiraz 2019

Şeklinde iki satır bir dilekçe vermeniz ve dilekçe’ye istinaden; aynı gün içinde trafik ceza makbuzunu almanız mümkündür. Trafik ceza makbuzunu aldıktan sonra bulunduğunuz ildeki Sulh Ceza hakimliğine giderek; Trafik cezasının iptali için başvuruda bulunmanız yeterlidir. Trafik Cezası Tutanağı- Trafik Cezası İtiraz Konusunuda; bu şekilde Allah cc’nün izniyle cevapladık.

Soru Sorun: Medya Fatih Sitemize Trafik Konusu İle Soru Sorabilirsiniz ve Maksimum 24 saat İçerisinde Cevap Verilir.Sitemize Soracak Olduğunuz Soruları: Medyafatih@hotmail.com adresine gönderiniz veya yazının altında bulunan yorum bırak bölümünden soru sorabilirsiniz. İlginizi Çekebilir: Şöför Değiştirme Cezası

Bir cevap yazın: