Trabzon Göktaşı Düştü Haberi Polis Açıkladı

Trabzon Göktaşı Düştü Haberi Polis Açıkladı

Trabzon Göktaşı Düştü Haberiyle Çalkalanıyor.Trabzon Göktaşı Düştü dedikodusuyla adeta yıkılıyor. Trabzon’da yaşayan vatandaşlar; gökyüzünde çok parlak ve ışık yayan bir nesnenin Trabzon’a düştüğünü iddia etti.Konu ile ilgili olarak vatandaşlar sağlıklı bir bilgi alabilmek ve Trabzon’a meteor taşının düşüp düşmediğini öğrenebilmek için sosyal medyada ve arama motorlarında; Trabzon’a meteor taşı düştü mü? Meteor düştü mü gibi sorgulamalar yapıyor.

Trabzon Göktaşı Haberi
Trabzon’a meteor taşının düşüp düşmediği ile ilgili olarak; Trabzon emniyetinden açıklama geldi. 155 polis imdat hattına çok sayıda ihbar telefonu ve meteor taşı düşme olayının doğru olup olmadığı yönünde bilgi almak isteyen vatandaşların olduğunu açıkladı.


Trabzon emniyetinden yapılan açıklamada; Trabzon’un fiziki ve coğrafi şekillerinde herhangi bir değişiklik olmadığını ve meteor düşme olayının şuan için olmadığını açıkladı.


Trabzon’a meteor taşı düştü haberi sonrasında sosyal medyada meteor taşı ile ilgili çok değişik yorumlar yapıldı. İşte; o yorumlardan birkaçı…

Trabzon Göktaşı Düştü
Trabzon Göktaşı Düştü

Bir cevap yazın