"Enter"a basıp içeriğe geçin

Süleyman Sevim Konya Trafik Kazası Sonucu Vefât Haberi

Süleyman Sevim Konya Tır KazasıSüleyman Sevim Konya – Ereğli yolunda trafik kazası geçirdi. Süleyman Sevim’in yapmış olduğu trafik kazası Konya – Adana karayolunun 12. kilometresi Acıpınar mevkinde meydana geldi.


Süleyman Sevim; 64 NC 150 plakalı kamyonu ile soğan taşıyordu. Birden ne olduysa kamyon şoförü Süleyman Sevim; kamyonunun direksiyon hakimiyetini kaybetti ve kamyon yoldan çıkarak; şarampole devrildi.


Kamyon şoförü Süleyman Sevim; kamyonun şarampole uçması sonucu kamyonu ters döndü ve kamyon şoförü Süleyman Sevim; kamyonun altında kalarak hayata veda etti.


Süleyman Sevim’in kaza yaptığını gören çevredeki duyarlı vatandaşlar 112 Sağlık ekiplerine ve 155 polis imdat ekiplerine bilgi verdi. Olay yerine gelen ekipler; Süleyman Sevim’i sıkıştığı yerden çıkardılar. Fakat; Süleyman Sevim olay yerinde Hayatını kaybetmişti.

Süleyman Sevim’in cansız bedeni Ereğli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Kaza ile ilgili soruşturma devam ediyor.


Medya fatih.com web sitesi olarak Konya-Adana yolunun 12. kilometresinde kaza yaparak hayatını kaybeden Süleyman Sevim isimli vatandaşımıza Allah’tan rahmet kederli ailesine sağlık ve sabır diliyoruz.

Süleyman Sevim Konya Trafik Kazası
Süleyman Sevim Konya Trafik Kazası

İlk Yorumu Siz Yapın