Show TV Ece Üner Metro

Show TV Ece Üner Metro


Show TV ana haber spikeri Ece Üner 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları sırasında metroda yolculuk yapmakta olan sarıklı ve cübbeli bir vatandaşımıza yapılan hakaretlere, kendileri gibi olmayan, kendileri gibi giyinmeyen bu vatandaşımızla dalga geçmelerine büyük tepki gösterdi.

Show TV Ece Üner Metro
Show TV Ece Üner Metro


Show TV Ece Üner metro’da yolculuk yapmakta olan cübbeli ve sarıklı vatandaşımıza hakaretlerde bulunan; Cübbeli vatandaşımızı; sanki bir hayvanat bahçesinde hayvanı video’ya çekiyormuşçasına, alay edercesine videoya çeken ileri zekalı’! ya; şu sözlerle yüklendi:


“Sözümüz o marşı kişiye okunuyor muş gibi göstererek kamera kaydı alana” diye başladığı konuşmasını, “Bu ülkede sağcı ve solcu yoktur, namuslu ve namussuz vardır. Siz namussuzlardan olmayın” dedi.


Ayrıca; Show TV Ece Üner Metro’daki iğrenç olayla ilgili olarak; şu ifadeleri de kullandı:

Öncelikle; altını çizmekte fayda var Onuncu Yıl Marşı’nı büyük bir Coşku ile söyleyenlere hiçbir lafımız ve sözümüz yok. Sözümüz; Onuncu Yıl Marşı’nı kişiye karşı kullanan ve o video çekimini yapana.

Ece Üner’den 10 Numara Yobazlık Tanımı

Yobazlık; takılan Sarık acılan baş değil tahammülsüzlük. Bu görüntüyü çeken hastalıklı zihniyetin; yobaz, sıkmabaş, takunya, bidon kafalı diyenlerden bir farkı yoktur bu bölücülüktür.

Show TV Ece Üner Metro
Show TV Ece Üner Metro


Düşman gördüğü siyasal İslam korkusu ile beslenir ve siyasal İslam’a Besler ve en büyük zararı gerçek atatürkçülere ve Atatürk’e; daha da ötesi gerçek cumhuriyete verir.
İlginizi Çekebilir: Geleceğe Katılım Belgesi


Üstadın söylediği gibi bu ülkede sağcı – solcu ilerici gerici yoktur bu ülkede namuslular ve namussuzlar vardır. Bu taciz, açık açık videoya çekmek namussuzluktur. Siz namussuzlardan olunuz.

Show TV Ece Üner Metro
Show TV Ece Üner Metro


Show TV Ece Üner Metro Videosu İzle


29 Ekim Metro Olayın öncesi ve Show TV spikeri Ece Üner 31 Ekim 2019 günkü o kızgın konuşmasını içeren konuşmasını kaydını; aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz

https://youtu.be/_MdaA6Whsnw

Bir cevap yazın: