Sezen Aksu Kolit

Sezen Aksu Kolit Oldu. Kolit Hastalığı Nedir ?

Sezen Aksu Kolit Hastalığı


Sezen Aksu Kolit olduğunu duyurdu. Ünlü şarkıcı Sezen Aksu kolit hastalığına yakalandığını takipçilerine duyurdu.

2014 senesinde de yine kolit hastalığına yakalanan ünlü şarkıcı Sezen Aksu; 2014 yılında başarılı bir ameliyat geçirmişti ve sağlığına kavuşmuştu.


Sezen Aksu; kamuoyuna yaptığı açıklamada hastalığı ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: “Kolit atakları nedeniyle sıkıntı yaşıyorum” dedi.


Peki; ünlü sanatçı Sezen Aksu’da bulunan kolit hastalığı nedir ? Kolit hastalığı ölümcül bir hastalık mıdır ? Yoksa; sıradan, basit bir hastalık mıdır ? İşte detaylar…

https://youtu.be/t8BFLnxjpA8Kolit Hastalığı Nedir?


Kolit hastalığı; yani bağırsak iltihaplanması hastalığı, kalın bağırsakta meydana gelen iltihaplı bir hastalıktır. Bağırsak iltihaplanması kalın bağırsağın tamamında meydana gelebileceği gibi; bağırsağı kaplayan ince zar içerisinde de meydana gelebilmektedir.Kolit hastalığı fark edilebilir belirtiler gösterir. Tedavi edilmemesi durumunda veya farkedilmemesi, bu hastalığın önemsenmemesi durumlarında ölümcül sonuçlar doğurur.


Medya fatih.com web sitesi olarak; ünlü sanatçı Sezen Aksu’ya; Allah’tan şifa diliyor.Sanat güneşimizin; bir an önce sağlığına kavuşmasını umut ediyoruz…

Sezen Aksu Kolit
Sezen Aksu Kolit

Bir cevap yazın: