Selin Ciğerci Kalça Tacizi

Selin Ciğerci Kalça Tacizi VakasıSelin Ciğerci kadınlar matinesinde kalça tacizi geldi. Bu haber internet kayıtlarına” Selin Ciğerci Kalça Tacizi” adıyla girmiş oldu.

Daha önce” Bebek Okan “adıyla anılan Selin Ciğerci cinsiyet değiştirerek kadın olmuştu.

Selin Ciğerci Kalça Tacizi


Kadın olduktan sonra futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile evlenen erkekten dönme kadın olan Selin Ciğerci mutlu bir yuva kurmuştu.

Selin Ciğerci Kadınlar matinesi düzenlerken hafif öne doğru eğildiği sırada; hemen arkasında bulunan kadın topluluğu içerisindeki bir bayan, Selin Ciğerci’nin kalçasına elini koyarak taciz etti.

Selin Bebek Okan Selin Ciğerci Kalça Tacizi


Selin Ciğerci kalçasında bir el hissettiği ve hemen arkasını dönerek elini kalçasına koyan kadına” Ne yapıyorsun bacım, Ayıp oluyor” ama diyerek tepki gösterdi.

Bu tepki üzerine tacizci kadın: Selinciğim bir şey yapmadım. Sadece elimi koymuştum dedi. Selin Ciğerci; tacizci kadının bu cevabı üzerine, sitemkar bir bakış atarak şarkı söylemeye devam etti.

Selin Ciğerci Kalça TaciziSelin Ciğerci Kimdir?


Selin Ciğerci; aslen baba tarafından Konya’lı, anne tarafından ise Kastamonu’lu olan; İstanbul doğumlu çift cinsiyetli bir şahsiyettir.

1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen bebek Okan şu an 35 yaşındadır ve erkekten dönmelerden hoşlandığı imajı veren futbolcu Gökhan Çıra ile evlenmiştir.

Bebek Okan adıyla tanınan Selin Ciğerci; sakallı makallı bir erkek iken; birden cinsiyet değiştirme kararı alıp, bayan olmuştu.

Selin Ciğerci Kalça Tacizi


Bayan olması sonrasında futbolcu Gökhan Çıra ile tanışan ve aşk yaşayan Selin Ciğerci diğer adıyla Bebek Okan; futbolcu Gökhan Çıra ile evlilik kararı almışlardı.

Selin Ciğerci; Asuman Krause nin sondu Wipeout programına da katılmıştı.

Selin Ciğerci; Demet Akalın, Fatih Ürek, Kerimcan Durmaz gibi ünlü isimlerle de samimi olarak görüşmekte ve yakın arkadaşlık kurmaktadır.

Selin Ciğerci Kalça TaciziGökhan Çıra Kimdir?


Bebek Okan lakabıyla anılan Selin Ciğerci ile evlenen futbolcu Gökhan Çıra; 16 Şubat 1996 Tokat doğumlu futbolcudur. Şu an 23 yaşında olan Gökhan Çıra; 1984 doğumlu erkekten dönme 35 yaşındaki Selin Ciğerci ile evlenmiştir.

Gökhan Çıra; futbol hayatına Fatsa Yaşamspor kulübünde başlamıştır. Fatsa yaşam Sporu bıraktıktan sonra Altınordu Belediye Spor, Soya Spor Gençlik kulüplerinde Amatör olarak top koşturmuştur.

Selin Ciğerci Kalça Tacizi


Amatör olarak top koşturduktan sonra şansı yaver giden Gökhan Çıra; 1 Temmuz 2015 tarihinde Galatasaray U19 takımında oynamıştır. Galatasaray U19 takımına 25 bin euro ile transfer edilerek; Gökhan Çıra’nın en büyük bonservis parası bu olmuştur.

Galatasaray U19 takımında dikiş tutturamayan Gökhan Çıra; 23 Ağustos 2016 tarihinde; bedava olarak Beylerbeyi Spor’a transfer olmuştur.

Selin Ciğerci Kalça Tacizi


Beylerbeyispor da dikiş tutturamayan Gökhan Çıra; 25 Temmuz 2017 yılında Diyarbekirspor bedava olarak transfer edilmiştir. Bir ara futbola ara veren futbolcu Diyarbekirspor’dan da bedava olarak 22 Temmuz 2019 yılında Tuzla spora transfer edilmiştir.

Gökhan Çıra’nın futbol kariyerine bakacak olursak bedava Topçu, istenmeyen Topçu statüsündedir. En yüksek verilen bonservis ücreti 25 bin euro ile Galatasaray futbol kulübüne aittir. Galatasaray Futbol Kulübü de bu 25 bin euro’ya bin pişman olmuş olabilir.

Selin Ciğerci Kalça Tacizi Selin Ciğerci Kalça Tacizi


Şu an Tuzla Spor’da Bedava olarak futbol hayatına devam etmekte olan futbolcu Bebek Okan’la evlenerek; futbol hayatında başaramadığı dikkat çekmeyi bir erkek de evlenerek çekmiştir. Kendisini tebrik ediyor! hayatında başarılar diliyoruz! dikkat çekmeyi bu şekilde başladığı için tebrik ediyoruz! Selin Ciğerci Kalça Tacizi yazımız burda bitmiştir.

İlginizi Çekebilir: Büşra Nur Çalar Şatafatlı Bebek Mevlidi

Bir cevap yazın