Selin Ciğerci Ayak Öpme

Selin Ciğerci Ayak Öpme Videosu Geldi


Selin Ciğerci; futbolcu eşi Gökhan Çıra’nın ayak parmaklarını tek tek tek öptü.

Erkekten dönme Selin Ciğerci; erkekten dönme Selin Ciğerciden hoşlanan eşi; futbolcu Gökhan Çıra’nın hastane yatağında yatarken ayak parmaklarını tek tek öperek; ayak parmaklarına övgüler dizdi.Selin Ciğerci; namı diğer “Bebek Okan” sevgilisi Gökhan Çıra’nın ayak parmaklarını öptü.


Selin Ciğerci’nin yapmış olduğu bu hareket sosyal medyayı karpuz misali Tam ortadan ikiye böldü.

Selin Ciğerci Ayak Öpme
Selin Ciğerci Ayak Öpme


Sosyal medyada; Selin ciğerci’nin yapmış olduğu bu hareket takdirle karşılanırken; yine; sosyal medyada Selin ciğerci’nin yapmış olduğu bu hareketi iğrençlik olarak niteleyenlerde oldu.

Selin Ciğerci Ayak Öpme Videosu


Selin Ciğerci yakın zamanda futbolcu eşi,; Gökhan Çıra ile dünya evine girmişti.


Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra’nın bir hastanede ameliyat olması sonrasında şu notları ile iletişime geçti.

Selin Ciğerci sabah erken saatlerde hastaneye gittiklerini şu not ile duyurdu.

Selin Ciğerci Ayak Öpme Videosu


” Sabah erkenden Hastaneye gidiyoruz. Kocişim ameliyat olacak. Sağlığın bir kere daha şeyden önemli olduğunu hatırladığımız bir gün olacak bize.” Allah’ım bütün Şifa bekleyen hastalara şifa versin”


” Aşık olduğum; hiçbir şeyin de asla tiksinmedim adamın ayaklarını öptüm öperim de; severim de ameliyat olmuş; ayrıca sevmediğim evli bir adamın ayaklarını öpmedim.

Selin Ciğerci Ayak Öpme Videosu


Benim kocam futbolcu. Ayakları ile para kazanıyor. Ben sevdiklerim için bunu düşünmem. Herkes kocasını evladını severken böyle şeyler yapar. En azından ben öyleyim.”

Selin Ciğerci Ayak Öpme Videosu


Selin Ciğerci bir diyar fotoğrafın altına ise şunları yazdı: ” Şu an kesin uykusunda boku ile kavga ediyor. Sinir küpü kaşlar Çatık. Ben ise uykusuz yorgun.”

Selin Ciğerci Ayak Öpme VideosuSelin Ciğerci Instagram hesabından paylaşmış oldu bu skandal video ile Instagram’da Trend olmayı başardı ve şu notu düştü:


” kocamın ayağını öptüm tt oldum. Ilk sırada şaka gibi. Başka şeyler konuşalım bakın; Kim Kardashian bir daha açık giyinmeyecekmiş.” Notunu düşerek dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Selin Ciğerci Ayak Öpme Videosu

İlginizi Çekebilir: Selin Ciğerci’ye Kalça TaciziSelin Ciğerci Ayak Öpme Video DetaylarıSelin Ciğerci; hastanedeki skandal ayak parmağı öpme videosunu da şu cümleleri kullandı: ” Bu parmak çikolatalı, bu antep fıstıklı, bu hindistan cevizli, bu da çikolatalı, bu da kestane şekerli, hepsi birer tatlı bunların yarabbim ….” ifadelerini kullanarak videoyu Instagram hesabından paylaştı.

Bir cevap yazın