Seattle Uzaylı

Seattle Uzaylı Olayı Nedir? Seattle Uzaylı Saldırısı Oldu mu? Seattle Uzaylı Statyum Saldırısı Meydana Geldimi yoksa Gelmedi mi....


3 Kasım Seattle Uzaylı Saldırısı Gerçekleşti mi?

Amerika’nın siyah dosyasına 3 Kasım 2019 tarihinde uzaylı saldırısı olacağını iddia edilmişti.

03.11.2019 tarihinde uzaylı saldırısı veya terör saldırısı şiddetli patlamalar büyük patlamalar meydana geleceği kahinler tarafından iddia edilmişti.


Daha önce İkiz Kuleler yıkılmadan ikiz kulelerin yıkılacağına dair videoların internette dolaşmasına benzeyen videolar şimdi de ABD Seattle şehrine saldırı olacağı 3 Kasım 2019 tarihine dikkat çekilen; bazı klipler, Bazı videolar ve resimler mevcuttu.


Internette dolaşan bilgilere göre; 03.11.2019 günü yani dün Amerika’da kaplumbağaya benzeyen bir stadyuma saldırı olacağı, bu stadyum saldırısını ise uzaylılar tarafından yapılacağı iddia edilmişti.

Peki; bu Uzaylılar gerçek mi? Uzaylı diye bir şey var mı yok mu bu konu tartışılır ama; medya Fatih olarak uzaylı saldırısı olacağı bize çok saçma gelmektedir.

Seattle Uzaylı
Seattle Uzaylı


Tüm bu yukarıdaki bilgiler ışığında; Peki bu 3 Kasım 2019 saldırısını kim ortaya attı? Nasıl bu saldırı iddiası ortaya çıktı.


3 Kasım 2019 saldırısı daha önceleri iddia edilmiş ve insanlar bir bu habere inanmamıştır fakat bazı gelişmeler 3 Kasım 2019 tarihinde dünya genelinde bakılacak olursa seattle’ye saldırı olmadı ama; IŞİD lideri Bağdadi nin öldürülmeden önceki 3 Kasım 2019 tarihini gösteren dizi fotoğrafı ve Bağdadi’nin 3 Kasım 2019 tarihinde öldürülmesi, Trump’ın Bağdadi’nin Bir tünel içerisinde intihar ettiğini açıklaması gibi gelişmeler 3 Kasım 2019 tarihini işaret ediyor.

Seattle Uzaylı
Seattle Uzaylı


Yukarıda görmüş olduğunuz görsel Amerika’da çekilen bir dizideki sahnede yayınlandı. Dizi’deki fotoğrafa bakıldığında yine 3 Kasım 2019 tarihine dikkat çekiyor.

Fotoğrafta Şu ifadeler geçiyor: 3.11.2019 bombalı saldırı.

Yukarıdaki fotoğraf sadece bir örnek 3 Kasım 2019 tarihinde dikkat çeken ve Amerika’da yayınlanan videolar, dergiler, haber başlıkları, diziler filmler gibi bir çok dijital ürünlerde; 3 Kasım 2019’a dikkat direk çekiliyor ya da tersten 11 03 2019 olarak yine 3 Kasım 2019’da vurgu yapılıyor.


3.11.2019 tarihi Amerikan dizilerinde filmlerinde ve dergilerinde neden gösterilmektedir?2019 tarihi Amerikan dizilerinde filmlerinde ve dergilerinde gösterilmesi; bilinçaltına bu tarihin yerleştirilmesinin tek sebebi; Amerika’nın dünyaya hakim olması, dünyada tek güç benim, istediğimi istediğim tarihte ve zamanında yaparım gibi; Aba altından sopa göstermek istemesi olabilir.

Belki de 3 Kasım 2019 tarihi, Amerikan dizilerinde; Amerikan filmlerinde, şarkı kliplerinde tesadüfi olarak gösterilmiş de olabilir. Fakat; tüm bu tarihlere işaret eden bu tarz yapımlar insanları fazlasıyla düşündürmekte ve ürkütmektedir.

Seattle Uzaylı
Seattle Uzaylı


Fotoğraf’ta görmüş olduğunuz 3.11’i işaret eden bu kol saati Yine bir Amerikan film sahnesinden alınmıştır saat neden 3.11 i göstermektedir.

3.11 den başka bir dakika niye veya neden vurgu yapılmazken; saat 3 :11’e vurgu yapılmaktadır.

Seattle Uzaylı
Seattle Uzaylı


Örneğin LİL MOSEY isimli ABD’li sanatçının GRETT HER isimli bu video klibi 7 ay önceden 3 dakika 11 saniye’ye ayarlanmış. Yanj 3.11.2019’a yine vurgu yapıyor. Ayrıca LİL MOSEY isimli ABD’li sanatçının GRETT HER isimli video klibinin içerisinde iyice inceleyecek olursak ikiz kulelere kule gösterek vurgu yaptığı,ingilizce alt yazı olarak da 3 Kasım Seattle meteor saldırısı yazdığını görebilirsiniz.

Yani; tüm bu verilere, tüm bu tesadüflere bakarak insanın aklına bin bir türlü soru geliyor.


Seattle Uzaylı saldırısı 3 Kasım 2019 tarihinde vurgu yapan Amerikan filmleri, Amerikan dizileri, Amerika video klipleri, dergiler gibi, tüm ABD menşeili basında yer alan enstrümanlar; 3 Kasım 2019’a isteyerek ya da istemeyerek vurgu yapmaktadır. Dünyayı yöneten güçlerin amacı nedir?

Dünyayı yöneten güçlerin Allah’a inanmadıkları, Hatta şeytana hizmet ederek şeytana tapındıkları iddia edilmektedir.

Bu nedenle bu insanların her türlü katliamı şeytan adına düzenlemeleri, şeytana kurban vermek istemeleri nedeniyle; dünyayı yöneten bu güçler masum insanlara Izdırap olmaktadırlar.

Hatta bu iddiayı da güçlendirecek olan direkt kurban verme olayı meydana gelmiştir.

İsviçre’nin Cern şehrinde shiva heykelinde 1 kişinin öldürülmesi Belki de bu güçlerin şeytana kurban adamaları olarak da adlandırılabilir.


Heykel üzerinde bir kişinin öldürülmesi olayı nedir? Bula bula heykelin üzerimi bulunur gibi sorular insanın aklına geldikçe; dünyayı yöneten bu güçlerin şeytana hizmet ettiklerini doğrulamaktadır.

Seattle Uzaylı
Seattle Uzaylı


Özetleyecek olursak; 3 Kasım 2019 günü Amerika’nın Seattle şehrine uzaylı saldırısı olmadı.

Trump; IŞİD lideri Bağdadi nin öldürüldüğünü duyurdu. Amerikan medyası kendilerine gösterip başkalarına vurmaya devam etti.

İlginizi Çekebilir: Araç Muayenesi Cezası

Bir cevap yazın