Score Match Taktik 2019

Score Match Taktik – En Etkili Sistem- Best Tactics

SCORE MATCH TAKTİK 5-3-2

Score Match video oyunu’nda; en çok merak edilen en çok araştırılan konuların başında; ‘Score Match Taktik ‘ konusu gelmektedir.


Skor maç oyununda; toplam 12 adet formasyon; yani; saha diziliş sistemi bulunmaktadır.


Bu sistemler ise şu şekildedir:


4-4-2 —- 4-4-3

4-1-2-3 —- 3-5-2

4-2-3-1 —- 4-1-2-1-2

3-1-2-1-3 —- 4-1-4-1

5-3-2 —— 5-2-1-2

3-4-3 —- 4-2-1-3

Score Match Taktik’lerini bu 12 adet oyun düzenine göre seçebilir ve kendi oyun tarzına göre oyuncu yerleşimlerini yapabilirsiniz.Bugünkü en polüler Score Match Taktik’i 5- 3- 2 oyun düzeni olacaktır.


5-3-2 score match oyun düzeninde; defans güçlü ve sağlam ve hızlı olurken; orahadaki oyuncular ise; tek pas oynayan, çok fazla topla oynamayı sevmeyen oyunculardan kurulu olmalıdır. Forvet’de ise 2 uzun oyuncu olmalıdır.

SCORE MATCH TAKTİK
SCORE MATCH TAKTİK


5-3 2 Score Match Taktik’e ğöre sahadaki oyuncu dizilişi şu şekilde olmalıdır.


Defans Oyuncuları:

Sağ Kanat: işgalci (Kovalchuk vb.)

Sol Kanat: Kaşif (Romelho ,Cabrera vb.)

Defansın Ortasında: Koruyucu (Dekic), Kaşif (Cabrera), İşgalci


Orta Saha Oyuncuları:

Sağ Kanatta: Muhafız ( Erikson) , Muhafız ( Kojovic ) vb.

Sol Kanatta: Sinsi (Badr vb)


Orta Sahanın Ortasında ise: Komutan ( Horvart vb)

Forvetler

: 2 adet Çekiç (Novak) vb veya 1 Çekiç, Bir Tanede KomutanBu oyunu sisteminde hucumu tamamen kafa topları ile gol atma üzerine kurgulamanız lazım.


Bu sistemin mantığı; defansın sağında ve solunda oynayan hızlı ve top kontrolü olan oyuncuların bindirmelerini bekleyrek onlara topla buluşturup ceza sahası içine orta kesmek ve, orta sahanın top kontrolü yeteneği ile sağ veya sol kanattan bindirme yaparak ilerideki 2 tane uzun forvete kafa topu atmaktır.


Bu sistemde; defanstan hucuma çıkarken; kısa kısa paslar veya pozisyona göre; yanlamasına oynayarak ve uzun boylu oyunculara kafa topu atarak; topu rakibe kaptırmadan; forvette kafa topu bekleyen Novak ve Komutan’a topu ulaştırmaktır.Kafacılar takır takır golleri; rakip kaleye atarken; rakibinizi sinir krızine sokacaksınız. Top kontrolü sürekli sizde olacağından ve bir de üstüne golü rakip kaleye çaktığınızdan rakip adete ağlayacak; bir daha oynayalım, yeneceksiniz; bir daha daha oynalım diyerek; sinir krizlerine girecektir.


Sizde bu galibiyetin tadını; kahkakalar atarak çıkaracaksınız.

İlginizi Çekebilir: SCORE MATCH EN İYİ TAKTİK -1 FORMASYON

Bir cevap yazın: