Score Match Patrizio 6

Score Match Patrizio 6

Score Match Patrizio 6. Seviye Teknik ÖzellikleriSkor maç video futbol oyununun içindeki özel yetenekli oyuncusu olan patrizio diğer adıyla Seyyah oyuncusunun 5. seviye teknik özellikleri ve 6. seviye teknik özelliklerini; Patrizio Seyyah’ı merak eden Score Match oyun sevenleri için derledik.

Score Match Patrizio 6
Score Match Patrizio 6


Score Match Patrizio 6 Seviye Detayları


Score Match Patrizio 5. Seviye Teknik özellikleri


Patrizio Hızı: 26

Patrizio Boyu: 22

Patrizio Kuvveti: 16

Patrizio Gücü: 6

Patrizio Yeteneği: 9

Patrizio Yanıtı: 26

Patrizio Seyyah’ın 5.Seviye Teknik Özellikleri Yukarıdaki Şekildeyken; 300 Oyuncu Puanına Ulaştıktan Sonraki 6.Seviye Teknik Özellikleri İse Aşağıdaki Şekildedir.


Score Match Patrizio 6.Seviye Teknik Özellikleri.


Patrizio Hızı: 28

Patrizio Boyu: 25

Patrizio Kuvveti: 17

Patrizio Gücü: 7

Patrizio Yeteneği: 9

Patrizio Yanıtı: 28

Score Match Video Futbol Oyununun 2. Özel Yetenek Futbolcusu Patrizio’nun 6.Seviye’deki Teknik Özellikleri Yukarıdaki Şekildedir.

Score Match Video Futbol Oyunu


Score Match Patrizio Seyyahın 5. seviyeden 6. seviyeye çıkarken; en fazla fark eden özelliği boyunun 3 puan uzaması oldu.

Yine, Patrizio’nun Hızının +2 ve Yeteneğinin de +2 Artması; bu oyuncunun gelişim yönünü göstermede belirleyici bir ip ucu oldu.

Yani; Bundan sonra ki oyuncu seviye yükselmelerinde; Patrizio şu 3 özellik üzerinden gelişecek. Bu özellikler ise: Boy, Hız ve Yetenek.


Score Match Patrizio 6 . Seviye’ye Güncelleme Oyun Parası

Score Match Patrizio 6 . Seviye’ye Güncelleme Oyun Parasının ne kadar olduğunu merak eden Score Match Video Futbol Oyunu sevenlere bu sorunun yanıtı 10.000 ( On bin ) oyun parasıdır.

İlginizi Çekebilir: Score Match Sinsi Oyuncu 9.Seviye Teknik Özellikleri

Bir cevap yazın: