Score Match Komutan 9 ve 10 Level

Score Match Komutan 9 ve 10 Level

Score Match Komutan 9 ve 10 Level FarkıKomutan Kimdir?


Komutan:Oyunu Muhteşem Bir Biçimde Okur. Zorlu Alanlarda Hesaplanmış Hamlesiyle Müdahale Eden Score Match Video Futbol Oyununun En Uzun Boylu oyuncududur.

Score Match Komutan 9 ve 10 Level
Score Match Komutan 9 ve 10 Level


Score Match Video Futbol oyununun en önemli,en krıtik,en iyi ve en özel oyuncularından birtanesi de bu oyuncudur.


Score Match video futbol oyununun en uzun boylu futbolcusu olmakla beraber defansta, takımınızın ortasaha ve hucum hattında çok büyük avantajlar sağlayan özel bir oyuncudur. Score Match Video Futbol oyunu takım kadrosunda olmazsa olmazlardan birtanesi olup; bu uzun dev’in eksikliği hissedilmektedir.


Score Match Video Futbol Oyununun EN UZUN Futbol oyuncusu da Komutandır. Komutan’dan daha uzun bir Futbolcu Score Match Video Futbol Oyununda yoktur.

Bu nedenle hava toplarının hakimiyeti Komutan sınıfı oyunculardadır.

Score Match Komutan’ın 9. Level’deki Teknik Özellikleri.

Hızı: 18

Boyu: 46

Kuvveti: 37

Gücü: 5

Yeteneği: 0

Yanıt: 47

Score Match Video Futbol Oyununun En Uzun Boylu Oyuncusunun 9.Seviyedeki Teknik, Fiziki ve Beceri Fonksiyonları Yukarıdaki Şekildedir.

Score Match Komutan 9 ve 10 Level
Score Match Komutan 9 ve 10 LevelScore Match Komutan’ın 10. Level’deki Teknik Özellikleri.


Hızı: 20

Boyu: 50

Kuvveti: 40

Gücü: 5

Yeteneği: 0

Yanıt: 50

Score Match Komutan 9 ve 10 Level
Score Match Komutan 9 ve 10 Level


Score Match Video Futbol Oyununun En Uzun Boylu Oyuncusunun 10. Seviyedeki Teknik, Fiziki ve Beceri Fonksiyonları Yukarıdaki Şekildedir.Score Match Video Futbol Oyununun EN UZUN ve de EN YENETEKSİZ oyuncusu bj uzun adamın 9. ve 10. Seviye’ye baktığız zaman; Score Match Komutan’da bir üst seviyeye çıkmada; oyuncunun hızında +2 hız artışı, oyuncunun boy’unda +4’lük büyük bir artış; oyuncunun kuvvetinde yine +3 puan gibi büyük bir artış, oyuncunun gücünde ve yeteneğinde hiç bir artış olmazken; oyuncunun yanıt verme puanında +3’lük bir iyileşme olmuştur.


? Score Match Video Futbol Oyununun EN YETENEKSİZ oyuncusu da yine bu uzun adamdır.


1. Seviyede oyuncu yeteneği 0 puandı; 10. Seviyede de 0 puan.

Score Match Video Futbol Oyunu Hangi Firmanındır?

Score Match Video Futbol Oyunu First Touch Games Firmasının bir oyunudur.Score Match Video Futbol Oyunu En polüler; en çok hasılat getiren oyunudur.First Touch Games Şirketinin diğer oyunları ise şunlardır:

1-8 Ball Hero Bilardo Oyunu

2-Score Hero Futbol Oyunu

3- DLS Futbol Oyunu

Ilginizi Çekebilir: Score Match Patrizio v Zimmer 2019

Score Match Video Futbol Oyununun En Uzun Boylu bu özel oyuncusundan en çok verim alınan bölge hucum bölgesidir. Hucum hattının en ileri noktasında oynamalı ve kanatlardan ceza sahası içerisine kesilen muz ortaları Gool’e çevirmede usta bir oyuncudur.

Yine defans bölgesinde; köşe vuruşu ve yandan havadan gelen toplara kafa vurarak defansta hava toplarına hakimiyet kurmanızı sağlar. Yine ortasaha da bu uzun oyuncuya görev vermeniz halinde; bu oyuncu ortasahada topu tek pas yaparak; top kontrolü sağlayarak ; topun ortasaha sizde kalmasına ve diğer forvet oyuncularına gollük paslar vermenizi sağlar. Kısacası Komutanı; takımınızın hangi mevkisinde oynatırsanız oynatın; takım için çok faydalı, çok özel bir oyuncudur.

Score Match Patrizio v Zimmer
Score Match Patrizio v Zimmer’i Ücretsiz Kazanma Açıldı.

?Score Match Video Futbol oyunu son günlerde Zimmer ve Patrizio adında iki özel yetenek oyuncuyu da score match video futbol oyununa dahil etti. Bu iki özel oyuncu haricinde 3.ve 4. özel yetenekli oyuncularıda score match oyuncu sistemine dahil edeceğini tahmin ediyoruz.

Bir cevap yazın: