Salak Şoför


S. Şoför ! Antalya’daki bir otobüs şoförü 30 bin Türk Lirası değerindeki döviz dolu cüzdanı sahibine teslim ettiği için Google site indekslerinde” salak şöför” olarak geçmesine üzüldüğünü ve bu durumun canını çok yaktığını belirtti.

Salak Şoför
Salak Şoför


Salak Şoför(?) Mü Asla Altın Kalpli Şoför


Antalya’da otobüs şoförlüğü yapan şoför Barış Özen isimli altın kalpli vatandaşımız; Maalesef Google site indekslerinde “S. şoför” sosyal medya hesaplarındaki yorumlarda; s. soför olarak yorum yapmaları nedeniyle; Google indexleme sistemine “salak şöför” olarak geçti.


Antalya’da 22 Ekim Salı günü toplu ulaşım esnafı Barış Özer’in kullandığı VS 18 Sarısu-Eski Varsak Hattı’nda İranlı Turist Ali Jafari’nin otobüste düşürdüğü cüzdanı fark eden ve cüzdan içerisindeki 30.000 TL değerindeki dövizi cüzdan sahibine teslim eden şoför, Barış Özer; Google site indexleri ne “salak olan şoför” olarak maalesef geçti.

VİDEO HABER


Gerçek Salak Şoför Kimdir?


Altın kalpli şoförümüz Barış Özer’e S. şöför yorumları yapan sosyal medyadaki S. şöförler; asıl kendileri salak olduklarının farkında bile değiller.

Salak Şoför
Google’a Malesef Salak Şö-för yazıca bu haberler çıkıyor.


Salaklık; kendisine ait olmayan bir parayı bulup; para sahibine vermekse; salak kalmaya salak olmayı yeğlerim.


Bulmuş olduğunuz o para; belki bir hayatı kurtaracak parayken kaybedilmiş olabilir veya o kişinin tüm malvarlığı o para olabilir. Bu nedenle bulunan paraları meblasına bakılmadan, sahibinin bulunması yoluna gidilmelidir.

İlginizi Çekebilir:Geleceğe Nefes Kampanyası

Bir cevap yazın