Rifat Serdaroğlu

Rifat Serdaroğlu KarapropagandasıRifat Serdaroğlu Çamur Attı


Rifat Serdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve AK Parti’ye iğrenç iftira geldi.


Eski Doğru Yol Partisi (DYP) Sağlık Bakanı ve Devlet Eski Bakanı R. Serdaroğlu; WordPress Sitesi üzerinden yayın yaptığı Rifatserdaroğlu.net isimli sitede; AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında Akparti’deki düşüşü engellemek için her türlü iftirayı, her türlü yalanı atabilirler, her türlü yasa dışı yollara başvurabilirler meâlinde bir köşe yazısı yazdı.


R.Serdaroğlu’na göre; AK Partinin; oy oranlarındaki düşüş engellemek için, kumpaslar kurabileceğini, ayak oyunları yapabileceğini, iftiralarla oy toplamaya çalışabileceği gibi…AKP ve Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında İğrenç ithamlarda bulundu.

R. Serdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve AK Parti’ye İğrenç İftiraKendilerine” Çoban Ateşi” ismini verdikleri bir yapılanma içerisine içerisine giren eski Sağlık Bakanı R. Serdaroğlu; bu vatanı çok sevdiklerini, vatan için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını, milli olduklarını, vatan sevgisi ile dolu olduklarını, hemen hemen hergün wordpress de; yukarıdaki internet sitesinde yazarak; kendisini parlatmaya çalışan bir tip.

Rifat Serdaroğlu
Rifat SerdaroğluRıfat Serdaroğlu nun ” AKP LEJYONERLERI” isimli B?ş köşe yazısını oku.

Bir cevap yazın: