Ramazan Onat Trafik Kazası Sonucu Vefât Etti

Ramazan Onat Trafik Kazası Sonucu Vefât Etti

Ramazan Onat Trafik Kazası Geçirdi.


(AA) Ramazan Onat Trafik Kazası neticesinde hayatını kaybetti. Elim trafik kazası
Karabük’ün Yenice ilçesinde meydana geldi.42 yaşındaki Sürücü Erol Madak sevk ve idaresindeki 78 YA 091 plakalı traktör, Yenice Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Sarıot Orman İşletme Şefliği 123. bölmeye geldiğinde; Erol Madak’ın kontrolünden çıkarak devrildi.

Traktörün devrildiğini gören çevredeki duyarlı vatandaşlar 112’yi ve 156 jandarmaya bilgi verdi. Kazanın meydana geldiği yere sağlık, jandarma ve AFAD ekipleri sevk edildi.


Kaza yerine gelen ve incelemelerde bulunan sağlık ekipleri, traktörde bulunan 42 yaşında olduğu öğreniken; Ramazan Onat’ın yaşamını yitirdiğini belirledi.

Ayrıca yaralanan traktör sürücüsü ile Furkan Madak, Karabük Üniversitesi Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Her iki yaralınında sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.


42 yaşındaki Ramazan Onat’ın cenazesi, olay yerine gelen Cumhuriyet savcının incelemesinin ardından; defin işlemleri için Yenice Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.


Mefya Fatih olarak; kazada hayatını kaybeden 42 yaşındaki Ramazan Onat’a Allah’tan rahmet; yakınlarına ve sevenlerine sağlık ve sabır diliyoruz.

Ramazan Onat Trafik Kazası
Ramazan Onat Trafik Kazası

Bir cevap yazın