Rahmi Turan Özür

Rahmi Turan Özür Diledi Ve..

Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan; saraya giden CHP’li iddiasıyla Türkiye gündemini karıştırmış; hem AK Parti cephesi hem de Cumhuriyet Halk Partisi cephesi bu habere Tepki göstererek 3-4 günlük bir suni Gündem oluşturulmuştu.

Rahmi Turan Özür (Muharrem İnce Rahmi Turan)

Daha sonraki iyi günlerde ise; Türkiye’ye gündemi saraya giden CHP’li iddiasıyla iyice ısınmış; Muharrem İnce bu habere büyük tepki göstermiş; aynı oranda AK Parti cephesi tarafından da bu yalan haber büyük tepkiyle karşılanmıştı.

Rahmi Turan Özür
Rahmi Turan Özür Diledi.

Rahmi Turan’ın saraya giden CHP’li iddiasının kaynağını Time Türk yazarı Talat Atilla olduğunu açıklamış; Talat Atilla’da topu CHP deki bir milletvekiline atmıştı.

Bugün akşam saatlerinde ise; Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan; Muharrem İnce’yi arayarak apmış olduğu hatadan dolayı özür diledi.

Muharrem İnce Rahmi Turan
Rahmi Turan Özür Diledi

Muharrem İnce Rahmi Turan’ın bu özür telefonunu sosyal medya hesabı olan Twitter üzerinden şu mesajla takipçilerine duyurdu.

” Biraz önce Rahmi Turan aradı. “Sağlık sorunları olduğunu, bu sorunları yaşarken Talat Atilla’nın bu haber yüzde yüz doğru diyerek kendisini oyuna getirdiğini” söyledi. “Aklandınız artık, buna sevindim, sizden tekrar özür diliyorum” dedi mesajını paylaştı.

Rahmi Turan Özür Diledi

Ilginizi çekebilir: Ada Araştırma Şirketi Muharrem İnce’nin yeni Partisi’nin oy oranını açıkladı

Bir cevap yazın