Prof. Muttalip Kutluk Özgüven Akit TV Skandalı

Prof. Muttalip Kutluk Özgüven Akit TV Skandalı

Muttalip Kutluk Özgüven 12-17 Yaşındaki Kız Çocukları Yorumu…Muttalip Kutluk Özgüven; Akit Tv’de ysyinlanan “Derin Kutu” isimli proğramda; kız çocukları hakkındaki yorumlarıyla tepki çekti.


Muttalip Kutluk Özgüven isimli sözde prof; 12 yaşındaki kız çocuklarının; vucutlarının mükemmel olduğunu şiddetle savunarak, İstediğiniz doktora sorun, bu yaş ilk çocuğu doğurmak için ideal bir yaş olarak belirlenmiş” dedi.


Derin Kutu Proğramına yansıyan skandal konuşma şöyle: “

Prof. Özgüven’in sosyal medyada büyük tepki toplayan sözleri şöyle: “Süperman diye bir şey yok hayal kahramanı ama, süper kadın diye bir ırk var. Ve bu da 13-16 yaş arasında, istediğiniz doktora sorun. 12-17 de olur.

Çok muazzam rejenerasyon kabiliyeti var, vücudu mükemmel falan. Bu yaş ilk çocuğu doğurmak için ideal bir yaş olarak belirlenmiş. Yani ben diyorum ki; erkekler olsun, kadınlar olsun, biraz zekamızı koyalım.”

https://twitter.com/MujdatGezenOff/status/1261546011559972864?s=19


İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muttalip Kutluk hakkında ” Çocuklara Cinsel Taciz” ve ” Toplumu Kışkırtma” suçlarından soruşturma açılmasını medyafatih.com olarak; Cumhuriyet savcılarımızı göreve davet ediyoruz.

Muttalip Kutluk Özgüven
Muttalip Kutluk Özgüven

Twetter Tabelası #Sapık Olarak Açılmış.

Bir cevap yazın