Özcan Deniz Aslı Enver

Özcan Deniz Aslı Enver Karakedi mi?


Özcan Deniz ile Feyza Aktan’ın boşanma sebepleri belli oldu. Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programındaki iddialara göre; Özcan Deniz Feyza Aktan çiftinin boşanma nedeni:” Aslı Enver” olduğu iddia edildi.

Özcan Deniz Aslı Enver Boşanma Sebebi


Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programında geçen iddialara göre; oyuncu ve Sanatçı Özcan Deniz rol arkadaşı Aslı Enver’e olan hayranlığı yüzünden evliliğinin bittiğini iddia ettiler.

Özcan Deniz ile Aslı Enver; İstanbullu Gelin dizisinde karı-koca rolünü oynamışlardı.


Özcan Deniz; evlilik hayatında da sürekli Aslı enver’den bahsetmesi, Aslı Enver şöyle yaptı, Aslı Enver böyle giyindi, Aslı Enver saçını şöyle kestirdi diyerek; Aslı enver’den bahsetmesi; Feyza Aktan’ı rahatsız etti ve Feyza Aktan da Aslı Enver gibi olmaya çalışmasına rağmen; evliliklerinin yürümediği iddia edildi.

Özcan Deniz Aslı Enver
Özcan Deniz Aslı EnverFeyza Aktan’ı yakından takip eden izleyiciler bilir ki; Feyza Aktan’ın; Aslı Enver gibi giyinmeye, saçlarını Aslı Enver gibi kestirmeye özlendiğini göre bilirlerdi.

Özcan Deniz Aslı Enver Boşanma Sebebi


Feyza Aktan; Özcan Deniz ile nikah töreninde bile; dizide Aslı Enver’in giydiği kıyafetin aynısını giymesi de dikkatlerden kaçmamıştı.

İlginizi Çekebilir: Yağmur Tanrısevsin Beynini Sildiriyor

Özcan Deniz Feyza Aktan evliliği yürümedi


Tüm bunlara rağmen; Özcan Deniz Feyza Aktan evliliği yürümedi ve boşandılar.
Bu yazımızda ” Özcan Deniz Aslı Enver Boşanma Sebebi”ni yazdık.

Bir cevap yazın