Neymar Annesi Aşk Haberi 53 Ana 22’lik Sevgili

Neymar Annesi Aşk Haberi 53 Ana 22’lik Sevgili

Neymar Annesi Aşk Yaşıyor…

Neymar Annesi Aşk yaşadığına inanıyor.
Ünlü Brezilyalı futbolcu Neymar’ın 53 yaşındaki annesi  Nadine Gonçalves Santos; yine oğlu gibi futbolcu olan 22 yaşındaki Tiago Ramos’la Aşk yaşamaya başladı.

Neymar’ın 53 yaşındaki anası  Nadine Gonçalves Santos; 22 yaşındaki Zıpkın gibi delikanlı Tiago Ramos’la AŞK! yaşadığını Instagram hesabından duyurdu.

Neymar ve Annesi NadineNeymar’ın annesi Nadine Gonçalves Santos; bundan 4 yıl önce 2016 yılında Neymar’ın babasından boşanmıştı.

Neymar’ın annesi 22 yaşındaki çivi gibi delikanlı ile aşk yaşadığını Instagram hesabından duyulması üzerine; ünlü futbolcu Neymar paylaşılan fotoğrafı beğendi ve fotoğrafın altına şu yorumda bulundu.

Neymar ve 22’lik Babası Tiago Ramos

” Çok mutlu ol anne, seni seviyorum.” dedi.

Ünlü futbolcu Neymar: annesinin 22 yaşında biri çocukla Aşk yaşamasını beğendi ve çok mutlu oldu.

53 Yaşındaki Anne Santos

Neymar’ın babası ve  Nadine Gonçalves Santos’un eski hocası yine Instagram hesabından paylaşılan Aşk fotoğrafı beğendi ve fotoğrafa like attı.

Eski koca, Neymar’ın Babası da 22 lik delikanlıyı beğendi. Enteresan işler oluyoruz Sayın ziyaretçilerimiz…. Türk toplum yapısına uygun değil ama; demek ki Brezilya toplumunun yapısına uygun bir durum.

Aşk


31 senelik yaş farkı aşkı ne kadar sürecek bekleyip göreceğiz… 22 yaşındaki delikanlının amacının ne olduğu ortaya zamanla çıkacaktır.

Bir cevap yazın