Naime Yaman Melikgazi ‘de Vefat Etti- Trafik Kazası

Naime Yaman Melikgazi ‘de Vefat Etti- Trafik Kazası

Naime Yaman Melikgazi Trafik Kazası Haberi


Naime Yaman Melikgazi ‘de geçirmiş olduğu trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. 58 yaşında olduğu öğrenilen Naime Yaman isimli vatandaşımızın geçirmiş olduğu trafik kazası şu şekilde gelişti.

Kaza 03.09.2020 günü saat : 07:55 sıralarında; Kayseri- Malatya yolunun Gaffar Okkan Bulvarında aracıyla seyir halinde olan ve Hatay’dan İstanbul’a gitmekte olan 31 AGK 16 plakalı aracın sürücüsü Kenan ATHAN’ın kullanmakta olduğu otomobil; birden ne olduysa Kenan Athan’ın kontrolünden çıkıp; yol kenarındaki aydınlatma direğine çarptı.


Çarpmanın etkisi ile otomobilde büyük maddi hadar meydana gelirken; araç içerisinde yolcu olarak bulunan iki bayandan bir tanesi; yani Naime Yaman 58 yaşında hayatını kaybetti. Yine; aynı araç içerisinde bulunan 47 yaşında olduğu öğrenilen Emine Orhan isimli vatandaşımız ise ağır yaralanarak; ambulans vasıtası ile Kayseri Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Kazada hayatını kaybeden Naime Yaman’ın cansız bedeni ise; Kayseri Şehir hastanesi morguna kaldırıldı.


Medya fatih.com web sitesi olarak; Kayseri – Melikgazi ilçesinde hayatını elim bir trafik kazasında kaybeden 58 yaşındaki vatandaşımız Naime Yaman’a Allah’tan rahmet; Naime Yaman’ın kederli ailesine sağlık ve sabır diliyoruz. Allah rahmet eylesin diyoruz.

Naime Yaman Melikgazi
Naime Yaman Melikgazi

Bir cevap yazın