Myrtle Corbin Kimdir

Myrtle Corbin Kimdir ?

TREND KONU


6 Kasım 2019 4 bacaklı Myrtle Corbin kimdir sorusu Türkiye gündemini meşgul etmekte 4 bacaklı kadın kimdir neden 4 bacağı vardır gibi sorular araştırılmakta Google’da Trend kelime haline gelmektedir.

4 Bacaklı Myrtle Corbin Kimdir ?


Myrtle Corbin; Neyse 1868 yılında Amerika’da dünyaya geldi. Myrtle Corbin; 4 bacağı olması nedeniyle ya o zaman çok ilgi çekmiş ve toplum tarafından ülkücü kadın olarak lanse edilmişti.

Myrtle Corbin Kimdir
Myrtle Corbin Kimdir


Myrtle Corbin; 1880 sayımında sayım için eve gelen nüfus memurlarının dikkatini çeken 4 bacaklı örümcek kadın; anne karnında ikizi ile dünyaya gelmesi beklenirken; sadece ikizinin belden aşağısını bünyesine dahil etti.


İkizini yutan kadın olarakda lanse edilmişti. Amerikan +18 Medyası zamanında Myrtle Corbin’e 4 bacağı ve 2 rahmi olması nedeniyle birçok film teklifi etmiş, bu filmler ise+ 18 yaş üzeri filimlerdi.

Myrtle Corbin; bu iğrenç tekliflerin hiç birini kabul etmedi ve namusuyla yaşayarak vefat etti.

Myrtle Corbin Kimdir

Josephine Myrtle Corbin, dipygus şeklinde ana rahminden doğmuş, ABD’li bir konser sanatçısıydı. 4 bacaklı oluşan tüm Amerika’nın dikkatini çekmiş; Corbin’in bu popülerliği P.T Barnum şirketinde haftalık 450 dolara işe başlamasını sağlamıştı.

Dr.Clintonn Bicknell; daha sonra Myrtle Corbin’e Aşık olarak evlenmiştir ve Myrtle Corbin’in hiç bilinmeyen bir gerçeğini hiç bilinmeyen bir sırrını eşi Dr.Clintonn Bicknell ortaya çıkarmıştır.


Bu sır ise: Myrtle Corbin’in birbirinden bağımsız 2 adet Rahmi’nin bulunduğuydu.

Myrtle Corbin’in iki rahmininde adet gördüğü ve hamile kalabileceğini; eşi ve eşinin doktor olan arkadaşları araştırmalar sonucu ortaya koydu.


Myrtle Corbin; bu araştırmalar sonucunda eşinin de tespitlerini doğruladı ve 5 adet çocuk dünyaya getirdi.

Myrtle Corbin Kimdir


Myrtle Corbin’in beş çocuğundan 3’ü kendi rahminden; ikisi ise kız kardeşinin rahminden dünyaya geldi.

İlginizi Çekebilir: Alexandra Grand

Bir cevap yazın