Mürşid Kavurmacı Neden Öldü ?

Mürşid Kavurmacı Neden Öldü ?

Mürşid Kavurmacı Neden Öldü ?Mürşid Kavurmacı Son Dakikâ Gelişmesi


Mürşid Kavurmacı Neden Öldü ? Ünlü Musuki sanatçısı Mürşid Kavurmacı; Bursa’daki deniz kenarındaki evinin 20 metre ilerisinde; sahildeki kayalıkların arasında ölü olarak bulundu.


Ünlü musiki sanatçısının başında, vücudunda ve vücudun muhtelif yerlerinde darp izleri olduğu iddia edildi. Mürşid Kavurmacı’nın vücudunda bulunan yara ve berelerin; kayalıklardan düşmesi sonucunda meydana gelmiş olabileceği tahmin ediliyor.

Ünlü Musiki Sanatçısı Mürşid Kavurmacı


Mürşid Kavurmacı’nın hayatını kaybettiği olay dün gece 21.30 sıralarında; Bursa’nın Mudanya ilçesinde ki evinin önünde gerçekleşmişti. Mürşid Kavurmacı; evine uzun bir süre dönmeyince yakınları tarafından aranmaya başlanmış ve evinin 20 metre ilerisinde iki kayalıkların arasında Mürşid Kavurmacı’nın cansız bedenini bulmuşlardı.

Kayalıklardan Kaymış Olabilir.


Olay yerine 112 sağlık ekipleri çağrılmış; yapılan incelemede ise; Mürşid Kavurmacı’nın olay yerinde hayatını kaybettiği tespit edilmişti. Kavurmacı’nın cansız bedeni; kesin ölüm sebebinin öğrenilmesi için otopsi yapılmak üzere adli tıp morguna kaldırıldı.

Şu an için adli tıp Kurumu’ndan Mürşid Kavurmacı’nın neden öldü yönünde herhangi bir resmi açıklama gelmedi. Mürşid Kavurmacı’nın olası ölüm sebebinin ise; kayalıklarda ayağının kayması sonucu; başını kayalıklara çarparak vefat ettiği tahmin ediliyor..MÜRŞİD KAVURMACI; ASKERDEKİ OĞLUNUN YEMİN TÖRENİNE GİDEMEMİŞTİ


Mürşid Kavurmacı’nın askerde olan oğlunun fotoğrafını paylaştığı mesajında, “Bayramda asker oğlumun hasreti vardı. Oğlum Alperen’in Manisa’daki yemin törenine tedbir gereği gidemedik. Onu göremeden doğrudan Şırnak Uludere’ye dağıtım yapıldı. O şimdi hala karantinada ve 70 günlük asker” ifadelerini kullanması dikkat çekmişti.

Asker Olan Oğlunun Fotoğrafı
Mürşid Kavurmacı Neden Öldü ?
Mürşid Kavurmacı Neden Öldü ?

Bir cevap yazın