Muharrem İnce Rahmi Turan


Rahmi Turan’ın saraya giden CHP’linin Muharrem İnce olduğu açıklamasından sonra, Muharrem İnce; Rahmi Turan, benim Erdoğan’la görüştüğümü ispatlasın, kendimi Taksim Meydanı’nda yakarım açıklamasında bulundu.


Daha sonra Muharrem İnce Rahmi Turan’a olan kızgınlığını alamayarak Twitter hesabından; Rahmi Turan’a ve Rahmi Turan’ın iddası üzerine yapmış olduğu iddialara yönelik paylaşımlarda bulundu İşte o mesajlar:

Daha ilk günden Rahmi Turan’ın dile getirdiği iddiaların merkezine benim adımın oturtulacağını bana gelen bilgiler doğrultusunda tahmin etmiştim.


Bunun benim üzerimden parti içi muhalefete yönelik bir operasyon olduğunu ve bunun Genel Merkezin mutfağında bir çete tarafından pişirildiğini biliyordum. Tahminlerimde yanılmadım.


İddiaların benimle uzaktan yakından bir ilgisi yoktur, olamaz. Bu bana, benim üzerimden parti içi muhalefete yönelik şerefsizce bir saldırıdır. Bu şerefsiz, onurdan insanlıktan nasip alamamış kalemşörle ve kaynağım dediği saray soytarısıyla mutlaka yargı önünde hesaplaşacağız.

Muharrem İnce Rahmi Turan
Muharrem İnce Rahmi Turan


Bu iş elbette sadece yargıyla sınırlı kalmayacaktır. Siyaseten bu operasyonun parçası olan ve Cumhurbaşkanlığı seçim akşamından bu yana şahsıma yönelik kampanya yürütenlerle de hesaplaşmamız kamuoyunun huzurunda devam edecektir.

Muharrem İnce Rahmi Turan


Şundan herkes emin olsun ki kimsenin yaptığı yanına kar kalmayacaktır.


Ben kendimin ne olduğunu biliyorum. Madem ismimi ortaya attınız elinizdeki belgeleri de tüm Türkiye ile paylaşmanızı bekliyorum. Bu konu artık benim için siyasi bir konu olmanın çok ötesine geçmiş bulunmaktadır.

M.Ince

Muharrem İnce Rahmi Turan


CHP yönetimi bu saatten sonra konuyu geçiştiremez. Bu konuyla ilgili benim üzerimden mutlaka bir disiplin soruşturmasını da başlatmalıdır. Ya da taraf olarak konuyu yargıya taşıyıp kendi duruşunu göstermelidir.

İlginizi Çekebilir: #Hepsiburadayalanları

Bu haberimiz kayıtlara” Muharrem İnce Rahmi Turan ” olayı olarak girdi.

Bir cevap yazın