Müge Anlı Halil Ergül Öldü mü Son Dakika…


Müge Anlı Halil Ergül

Müge Anlı Halil Ergül Öldü Mü ?


Müge Anlı Halil Ergül isimli 61 yaşındaki Erzincan’lı vatandaş öldü mü? Halil Ergül’ü Kızı mı Öldürdü? Halil Ergül’ü Karısı mı Öldürdü ?Halil Ergül ölmediyse; yaşıyor mu ? Halil Ergül nerede yaşıyor gibi sorular; vatandaşlar tarafından merakla sorulmakta ve internet ortamında aranmaktadır.


ATV ekrsnlarında yayınlanan ve ATV’nin ensevilen TV Proğramı Olan Müge Anlı’yla proğramında skandal aile.

Halil Ergül; 23 Aralık günü kayıp olmuş ve ysklaşık olarak 38 gündür kayıptır. 38 gündür; Halil Ergül’den hiçbir haber yok.

Halil Ergül’ün Eşi ve Kızı Derya Ergül; babasının kaybolmasından tam 9 gün sonra; babasının kaybolduğunu düşünerek; tam 9 gün sonra endişelenerek! Polis’e giderek; babam 9 gündür kayıp; babam kayboldu açıklamasında bulunup; kayıp şahış başvurusu yaptı.Halil Ergül’ün Başına Ne Geldi ?Halil Ergül; sanki kuş oldu uçtu gitti.Hiç bir iz, emare yok. Halil Ergül’ün kız kardeşi ve kız kardeşinin kocası; Kayıp Halil Ergül’ü; Halil Ergül’ün Karısı ve Kızı Derya tarafından öldürülüp; cesedi ise halıya sarıp; diğer yakın akrabaları çağırarak; halıya sarılmış cesedi arabaya koyarak bir yerlere atıldığını veya gömüldüğünü iddaa etti.

Bu iddalar karşında hemen tepki gösteren Halil Ergül’ün Karısı ve kızı Derya; sen ne diyorsun; saçmalama babında sözler söylediler.Halil Ergül Olayındaki Şüpheli Sözler ve İfadeler


• Halil Ergül’ün 9 ğün eve gelmemesi ve ne kızı, nede karısı hiç merak etmemiş ve hiç kimseyede bu adam 9 gündür kayıp; gören duyan var mı dememeleri


• Evdeki halıların Halil Ergül’ün Kaybolduğu gün toplanması ve Halıların Yıkamaya verilmesi.


• Kızı Derya’nın banyoyu yıkaması ve 45 dakika sürmesi


• Halil Ergül adına Mobil bankacılık başvuru yapılması ve bu uygulamayı kızının 21 Aralık’ta indirmesi. ( Halil Ergül kaybolmadan 2 gün önce)


• Kızı Derya’nın Polis merkezine kayıp şahış başvurusu için işsiz sevgilisiyle buluşup gitmesi.


• Derya’nın sevgilisinin işsiz olması


• Halil Ergül’ün vadeli banka hesabında 80.000 ( seksen bin Türk lirası ) olması


• 80.000 TL’nin Halil Ergül’ün kaybolmasından sonra hesaptan kaybolması


• Tuvaletimiz arızalı diyerek tuvalete kimsenin sokulmaması

ATV Müge Anlı’yla Halil Ergül Faili Meçhul Olayı Devam Ediyor…


• Çelişkili ifadeler ( Halıcıyı 10-12 arası aradım dedi) Halbuki; daha önceki ifadelerinde Halil Ergül’ün Halılara idrarını kaçırdığı saat 12:30- 13:00 gibi demeleri.Halıcı’nın halıları alma saatinde Halil Ergül hâla halılara idrarını kaçırmamıştı.


• Halil Ergül’ün Cep Telefonu sinyalinin evde kesilmesi ve bir daha hiç sinyal alınamaması ( 23 Aralık Son Sinyal Evden)


Kısacası; Halil Ergül’ün Başına %90 bir iş geldi ve büyük ihtimallede hayatta değil. Halil Ergül umarım yaşıyordur ve kîsa sürede sevdiklerine döner.

ATV


Bu olay çözülürse; içten çözülür. En yakınına bile güvenme dedikleri bu olsa gereek.

31 ARALIK MÜGE ANLI FULL

Allah cc size ve tüm islam alamine böyle çocuk ve aile vermesin.

Bir cevap yazın