Müge Akyamaç Son Hâli Daha Güzel

Müge Akyamaç Son Hâli Daha Güzel

Müge Akyamaç Son Hâli Bu ŞekildeMüge Akyamaç Son Hâli; dizi ve film severler tarafından araştırılmaya başlandı. Güzel ve sempatik oyuncu; Müge Akyamaç’ı Kemal Sunal’ın “Gurbetçi Şaban” filmiyle tanımıştık.


Gurbetçi Şaban filmindeki doğal güzelligi, nezaketi ve zerafeti ile; TV izleyenlerini kendisine hayran bırakmıştı. Çok güzel bir bayan olan Müge Akyamaç; yıllar yıllar sonra o güzelliginden hiçbir şey kaybetmemiş; bilakis o uzun yıllar güzelliğine güzellik katmış.

Gurbetçi Şaban’ın EşiMüge Akyamaç Kimdir ?Güzel oyuncu Müge Akyamaç; İstanbul’da 25 Haziran 1963 (57 yaş) yılında dünyaya gelir.
Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi sanat yönetimi bölümünde tamamlar.

Müge Akyamaç; tiyatro hayatına Halit Akçatepe – Tuncay Özinel tiyatro sahnesinde başlar.


Çevre tiyatrosunda 1984 yılında görev aldıktan sonra; Bir sene sonra 1985 yılında tiyatro değiştirmeye karar vererek Tolga Aşkıner ve Nisa Serezli tiyatrosuna katılmaya karar vererek; tam 6 yıl Tolga Aşkıner ve Nisa Serezli tiyatrosunda oynar.Güzel oyuncu Müge Akyamaç; 1985 senesinden sonra; dizi, film ve tiyatro sahnelerinde aktif olarak rol almaya başlar.

Müge Akyamaç oynamış oldu dizilerden birkaçı şu şekildedir: ‘ Ayaşlı ve Kiracıları, Önce Canan, Kurtlar Sofrası, Bizim Mahalle’ gibi dizilerde rol almıştır.

[smartslider3 slider=”8″]Müge Akyamaç oynamış oldu sinema filmleri ise şu şekildedir: ‘ Milyarder, Gurbetçi Şaban , Çark ve Doruk gibi 15’e yakın sinema filminde görev almıştır.


Güzel oyuncu Müge Akyamaç; ierleyen senelerde 1992 yılında İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda görev almaya başlamış ve halen İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda çalışmaktadır.

Yine güzel oyuncu Müge Akyamaç; en iyi kadın oyuncu ödülünü de elinde bulundurmaktadır.


Yıllar geçmesine rağmen güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Müge Akyamaç’a; Medya fatih.com web sitesi olarak hayatında mutluluklar diliyoruz.

Müge Akyamaç Son Hâli
Müge Akyamaç Son Hâli

Bir cevap yazın