Meryem Demir Erdoğan Diyaloğu Haşâ !

Meryem Demir Erdoğan Diyaloğu Haşâ !

Meryem Demir Erdoğan ile Böyle Konuştu.Meryem Demir Erdoğan Bağışı Takdir Topladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; video konferans yöntemi ile gerçekleştirmiş olduğu; 137. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında AK Parti il başkanları ile toplantı gerçekleştirdi.AK Parti’nin gerçekleştirmiş olduğu video konferans yöntemi ile yapılan 137. il başkanları toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, kendi ömrünü veren ve çocuklarının ömrünü de bağışlayarak ne sadık bir insan olduğunu gösteren; Çorum  İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir damga vurdu.


Çorum İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir; bu değerli bağışıyla tüm topluma güzel bir örnek oldu.

https://youtu.be/ncHlEpcwwnM
Vefâkar Anne Meryem Demir


Çorum İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir’in bu sözleri üzerine; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şu yanıtı verdi: ” “Haşa, Allah onları en güzel şekilde yetiştirmeyi nasip etsin” diyerek; Cumhurbaşkanı Erdoğan tevazu örneğini gösterdi.

Türkiye genelinde 90 nokta ve 378 kişi ile yapılan en geniş katılımlı video konferans olma özelliği taşıyan toplantıya Erdoğan, Tarabya’daki Huber Köşkü’nden bağlandı.


AK Parti 81 il başkanları ve Başkan Yardımcıları ile video konferans yöntemiyle görüşme yaptı ve toplantı bu görüşmelerin ardından bitti.


Çorum İl Kadın Kolları başkanının göstermiş olduğu bu sadakat ve bağlılığı; neredeyse tüm halkımızın seve seve gösterecek olması; Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın; vatandaşlarımız tarafından ne kadar sevildiğini ve Reis’in bu vatanın evladı olduğunu gösteriyor.
Bravooo Meryem Demir…

Meryem Demir Erdoğan
Meryem Demir Erdoğan

Bir cevap yazın