Merdan Yanardağ İnce

Merdan Yanardağ İnce Mesajı


Sarayda Erdoğan ile görüşen CHP’li Vakası ile ilgili olarak bir açıklama da gazeteci Merdan yanardağ’dan geldi.

Sözcü gazetesi Rahmi Turan’ın Saray’da Erdoğan ile görüşen ismin Muharrem İnce olduğunu açıklamasının ardından; bugün sıcak gelişmeler yaşandı.


Rahmi Turan’ın sarayda Erdoğan’la gizli görüşme yapan kişinin Muharrem İnce olduğunu ve kaynağının Türktime yazarı Talat Atilla olduğunu açıklamasının ardından; bir açıklama da Talat Atilla dan geldi.

Talat Atilla gece 01: 15 sıralarında Muharrem İnce’nin Erdoğan ile görüşmek için saraya geldiğini ve Erdoğan ile görüştükten sonra yine geldiği arabadan farklı bir arabayla saraydan çıktığını yazmıştı.

Merdan Yanardağ İnce
Merdan Yanardağ İnceGazeteci Merdan Yanardağ; Muharrem İnce’nin kendisini aradığını ve asıl komplonun Kemal Kılıçdaroğlu’na kurulmak istendiğini; bu kumpası ancak Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte çözebilecek değerini aktardığını yazdı.

Merdan Yanardağ İnce ( Gazeteci Merdan Yanardağ Muharrem İnce’nin açıklamalarını kendi Twitter hesabından şu mesajla duyurdu:”
Muharrem İnce bir paylaşımım üzerine beni aradı.. İnce, “Bu kumpas CHP’ ye ve beden çok Kılıçdarolu’na kuruldu” dedi.(


Gazeteci Merdan Yanardağ Muharrem İnce’nin açıklamalarını kendi Twitter hesabından şu mesajla duyurdu:”
Muharrem İnce bir paylaşımım üzerine beni aradı.. İnce, “Bu kumpas CHP’ ye ve beden çok Kılıçdarolu’na kuruldu” dedi. Bu önemli bir iddia.

Merdan Yanardağ İnce

Partide disiplin soruşturması da isyeyeceklerini belirten İnce, “Bu kumpası ancak Kılıçdaroğlu’na ile birlikte bozarız” diye de ekledi.”


Bu bu durum haber kayıtlarına” Merdan Yanardağ İnce” olarak girdi.

İlginizi Çekebilir: Muharrem İnce Rahmi Turan’a Verdi Veriştirdi.

Bir cevap yazın