Meltem Cumbul Firikik

Meltem Cumbul Firikik Verdi.


Beyond Bollywood müzikaline sütyen giymeden katılan Meltem Cumbul flaşların patlamasıyla zor anlar yaşadı.

Meltem Cumbul flaşlar patlayınca altan sütyen takmayınca anlaşıldı ve meme uçları gözüktü. Akıllara İbrahim Tatlıses’in o meşhur türküsünü getirdi.Hindistan kültürünün renkli yönlerini yansıtan Beyond Bollywood; önceki akşam yayınlandı Renkli görüntülere sahne olan Beyond Bollywood müzikali; birçok ünlüyü de ağırladı.

Meltem Cumbul Firikik Verdi


MELTEM CUMBUL REKLAMINI YAPTI


Geceye katılan Meltem Cumbul; giydiği kıyafete magazin muhabirlerinin patlaması sonrasında göğüs uçlarını göstermek zorunda kaldı. Meltem Cumbul en çok merak edilen haberler arasına girdi.


Meltem Cumbul’un ilk haberini yapan magazin sitesi; Snop mağazin oldu.

Meltem Cumbul Firikik
Meltem Cumbul Firikik


Snop magazinde yer alan habere göre Meltem Cumbul’un yanı sıra geceye şu isimler de katıldı: Burcu Esmersoy, Ahu Yağtu, Meltem Cumbul, Sedef İybar, Pınar Altuğ Atacan, eşi Yağmur Atacan ve kızı Su Atacan gibi ünlü isimler katıldı Meltem Cumbul geceye göğüs uçlarını gösterecek kıyafetler giydiği için damga vurdu.
Bu haber kayıtlarımıza” Meltem Cumbul Firikik” olarak girdi.

Meltem Cumbul


Medya Fatih olarak; Ne diyelim vatandaşımız istediği gibi giyinebilir. Allah tarafından günah; Allahu Teala günahlarını ve tahsilatını affetsin diyoruz.

Meltem Cumbul Firikik Verdi( Medya Fatih olarak; Ne diyelim vatandaşımız istediği gibi giyinebilir. Allah tarafından günah; Allahu Teala günahlarını ve tahsilatını affetsin diyoruz.)

İlginizi Çekebilir: Selin Ciğerci Gökhan Çıra Ayak Öpme Video

Bir cevap yazın