Mehmet Ali Erbil Öldü Mü ? Kızı Sezin Erbil’den Şok.


Mehmet Ali Erbil Öldü Mü

Mehmet Ali Erbil Öldü Mü ?


Mehmet Ali Erbil Öldü Mü ? Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil yoğun bakımda 4 gündür yaşam mücadelesi veriyordu. Kızı Sezin Erbil’den Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu açıklaması geldi.


Mehmet Ali Erbil’in 4 gündür yoğun bakımda olduğu ve hayata tutunma mücadelesi verdiği ortaya çıktı şok açıklamayı Mehmet Ali Erbil’in kızı Sezin Erbil yaptı.


Babasının 4 gündür yoğun bakımda hastanede yattığını ve hayata tutunma mücadelesi verdiğini söyleyen Sezin Erbil babasının hastaneden çıkması için duacı olduğunu bildirdi.

Mehmet A. Erbil’i seven veya Mehmet A. Erbil’den gıcık kapan insanlar Google arama motorlarında Mehmet A. Erbil ruhunu teslim etti mi? Mehmet Ali Erbil hakkın huzuruna çıktı mı gibi kelimelerle Mehmet Ali Erbil’in son durumunu araştırdı.

Mehmet Ali Erbil’in sevenler olduğu kadar sevmeyenler de vardır. Mehmet Ali Erbil özellikle İslami açıdan olumsuz örnekler sergilemektedir. Mehmet Ali Erbil; gerek söylemleriyle, gerek hareketleri ile İslam’a uygun olmayan hareketleriyle; Türk toplumuna maalesef kötü örnek olmaktaydı. Dindar ve muhafazakar kesim tarafından eleştirilen Erbil yoğun bakımda hayatta kalma Savaşı veriyor Erbil hayatta kalabilecek mi hayatta kalırsa kaç gün yaşayacak ? Erbil; kaç gün sonra dünyada yaptıklarının karşılığını günah ya da sevabını görecek ? Mehmet Ali Erbil cehenneme mi gidece k Cennete mi gidecek ? Bu konular Türk toplumu tarafından sosyal medya mecralarında konuşulmakta Mehmet Ali Erbil’i sevenler kadar sevmeyenler de farklı yorumlarda bulunmaktatır.

Mehmet Ali Erbil şu an özel bir hastanenin yoğun bakımında yaşam mücadelesi veriyor. Halen vefat etmedi, Mehmet Ali Erbil halen ölmedi. Kızı Sezin Erbil:” Babam birazcık rahatsız “notu ile Babasının sağlık durumu hakkında kısaca bilgi verdi durum bundan ibarettir.

Ünlü şovmen yoğun bakımda; hayatta kalabilme Savaşı verirken Türkiye Google arama motorlarında Mehmet Ali Erbil’in son durumunu araştırdı. Mehmet Ali Erbil Şu an için yoğun bakımda hastanede tedavi görüyor. Bizler de bir an önce sağlığına kavuşmasını yüce Allah’tan diliyoruz. Günahıyla sevabıyla tüm yaptıkları Mehmet Ali Erbil ile Allahu Teala arasındadır.


Bizlerde Media Fatih olarak Mehmet Ali Erbil’e sağlık dilerken; Mehmet Ali Erbil’in vefat etmesi halinde ise; Allah cc. günahlarını affetsin ve cennetine nail eylesin diyoruz.

Mehmet Ali Erbil Öldü Mü
Mehmet Ali Erbil Öldü Mü

Bir cevap yazın