Masterchef kim elendi

Masterchef kim elendi? 30.11.2019 Master Chef kim elendi sorusu; masterchef programı takipçileri vs sevenleri tarafından Google’da yoğun bir şekilde araştırıldı.


Master Chef’de Kıvanç ve Rıfat eleme potasında son 2’ye kalmıştı. Masterchef programında bu hafta kim elendi? Kıvanç mı elendi; Rıfat mı elendi işte tüm detaylar.

Masterchef programında Kıvanç ve rıfat elenmemek için adeta çarpıştılar; kıyasıya Mücadele’yi Rıfat kazandı.

Masterchef kim elendi
Masterchef kim elendi


Masterchef programına Kıvanç veda etmek zorunda kaldı. Kıvanç’ın elenmesi sonrasında stüdyoda büyük üzüntü yaşayan Kıvanç; Mehmet Şef’in iş teklifinde bulunması ile bir nebze de olsa morali düzeldi; yüzünde gülümseme oldu. Mehmet Şef; Kıvanç’a iş teklifinde bulundu.

Masterchef Kim Elendi


Masterchef programı eleme gecesinde;
Masterchef eleme gecesinde Rıfat, Güzide, Kıvanç ve Batuhan yarıştı. Bu 4 isimden hangisinin öğrendiği sorusu Türkiye gündemini bir nebze de olsa meşgul ederken elenen isim talihsiz Master Şef’in en yeteneksiz ismi Kıvanç oldu.

Masterchef Kim Elendi ( Masterchef Kıvanç; masterchef programına gözleri dolu dolu, adeta ağlayarak veda etti.)
Masterchef Kıvanç; masterchef programına gözleri dolu dolu, adeta ağlayarak veda etti. Mehmet Şef’in iş teklifi ile bir nebze de olsa morali düzeldi. Sonuçta; Kıvanç masterchef programından elenmiş oldu.

Masterchef Kim Elendi ( Masterchef Kıvanç; masterchef programına gözleri dolu dolu, adeta ağlayarak veda etti.)

İlginizi Çekebilir: Mavi Jeans Tesettürlü Personel Yasak mı

Bir cevap yazın