Kutsal Damacana Deniz Kim

Kutsal Damacana Deniz Kim ? 2019

Kutsal Damacana Deniz

Kutsal Damacana filminde Deniz rolüyle oynayan Kutsal Damacana Deniz kim en çok aranan kelimelerin başında geldiğini gördük ve sizler için Kutsal Damacana Deniz Kim konusunu araştırdık.


Güzelliği ve muhteşem fiziği ile Kutsal Damacana filminde rol alan Deniz herkesin merak konusu olmuştu Bu kadın kimdi ‘Kutsal Damacana Deniz Kim’ terimi Google Trend kelimelerde en çok arananlar listesine girdi.


Kutsal Damacana Deniz’in gerçek adı; Eyşan Özhim’ dir. Eyşan Özhim;1990 Türkiye güzeli yarışmasında ikinci seçilerek 1990 yılının en güzel iki kadını olmuştur.

Kutsal damacanadaki rolüyle en çok akılda kalan isim olan Eyşan Özhim; maalesef son zamanlarında çok sıkıntılı süreçler yaşadı.


En son meme kanserine yakalanan güzel oyuncu, meme kanseri ile şu an savaş vermekte.

Kutsal Damacana Deniz
Kutsal Damacana Deniz


Kutsal Damacana Deniz Nereli?

Güzel oyuncu Eyşan Özhim güzide İzmir’imiz de dünyaya gelmiştir. 5 Ekim 1970 yılında dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu şu an 49 yaşındadır.

Toplam 3 kardeştirler kardeşlerinin isimleri ise Mustafa ve Ercan olmak üzere; iki erkek kardeşi vardır.

Güzel oyuncu Eyşan Özhim terazi burcudur.

Kutsal Damacana Deniz’in Özgeçmişi

İstanbul Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Fakültesine; 1988 senesinde başlayan güzel oyuncu Eyşan Özhim namı diğer Kutsal Damacana Deniz; hiç sınıfta kalmayarak; 1992 senesinde üniversiteden mezun olmuştur.Eyşan Özhim, 1990 da Türkiye’nin en güzel ikinci bayanı seçildikten sonra önü açılan Eyşan Özhim’in; podyumlarda sahne almaya başlamış, çeşitli dergilere kapak olan Eyşan Özhim; birbirinden can yakıcı pozlar vermiştir.


Dönemin en çekici kadınlarından biri olan Kutsal Damacana Deniz’in sahne hayatı bu pozlardan sonra başlamıştır.


Eyşan Özhim, dizilerde ve bazı film sahnelerinde roller almaya kıstırtıci pozlar vermeye başladığı yıllar 90’lı yılların ortalarıdır.

Kutsal Damacana Deniz Network markasının Müdürlüğü görevinde de bulunmuştur.

Ayrıca Network dergisinin de sezon kapak fotoğraflarını süsleyen pozlar vermiştir. Daha sonra Network firması ile anlaşamayan Kutsal Damacana Deniz; bu firmadan 2005 senesinde ayrılmıştır.


Network firması ile yollarını ayıran Eyşan Özhim; şarkıcı Metin Arolat klibinde de 2005 senesinde rol almıştır.


Alımlı oyuncu Şafak Sezer’le birlikte çekmiş okduğu Kutsal Damacana filmi ile dikkatleri çekmiştir.

Şafak Sezer’in başrol oyuncusu olarak oynamasına rağmen; düzgün fiziği ve güzelliğiyle dikkat çeken Eyşan Özhim; Google Trend listesinin ilk sıralarında yer almaktadır.


Şuan tanınamaz halde olan güzel oyuncu; kanser hastalığı tedavisi nedeniyle epey bir kilo almış halde ve kanser hastalığıyla mücadele etmektedir.

Güzel oyuncu Eyşan Özhim; birçok dizide, filmde ve video kliplerde boy göstermiştir.


Kutsal Damacana filmi ile hafızalarda yer eden Eyşan Özhim; neden bu kadar çok Google’da arandı?


Eyşan Özhim’ in; diğer adıyla Kutsal Damacana deniz’in; Google’da bu kadar çok aranmasının nedeni büyük ihtimalle filmdeki güzelliği fiziği ve Şafak Sezer’le olan münasebeti nedeniyle olduğu düşünülmekte.

Kutsal Damacana filminde rol arkadaşlığı yapan Şafak Sezer; Eyşan Özhim’e kanser hastalığı nedeniyle maddi ve manevi olarak yardım etti mi?

Şafak Sezer Tweeter Adresine Git

Eyşan Özhim Şafak Sezer kırgın mı, tüm Bu soruların cevabını Elbette güzel oyuncu Eyşan Özhim bilmekte.

Normalde Şafak Sezer gibi hayat dolu bir insanın; bu kadar güzel bir bayana, rol arkadaşlığı yaptığı bir insana ve o insanın da maddi olmasa bile manevi desteğe ihtiyacı olduğu bir dönemde Şafak Sezer üstüne düşen bu görevi yaptı mı yoksa Kutsal Damacana denizi unuttum o görmezden mi geldi?

İlginizi Çekebilir: HORMON REPLASMAN TEDAVİSİ KALBE ZARAR VERİYOR

Şafak Sezer’e olan inancımız; gerekli maddi ve manevi desteği bu güzel oyuncuya verdiği yönündedir. Eğer bu yazımızı, başarılı oyuncu Şafak Sezer ve yine başarılı ve alımlı sinema oyuncumuz Eyşan Özhim okuyorsa; okumuşsa, yorum olarak bu sayfaya gerekli cevabı bırakırlarsa Medya Fatih olarak çok memnun olacağız.

Güzel ve alımlı oyuncu Eyşan Özhim’in bir an önce sağlığına kavuşup; tekrardan sahnelere dönmesi ümidiyle; Medya Fatih web sitesi olarak; Allah; Eyşan Özhim ve tüm kanserli vatandaşlarımıza şifa versin diyoruz.

B12 VİTAMİN EKSİKLİĞİ BELİRTİLERİ

Bir cevap yazın: