Kerem Alışık Hilal Altınbilek Aşk Açıklaması

Kerem Alışık Hilal Altınbilek Aşk Açıklaması

Kerem Alışık Hilal Altınbilek Son DurumKerem Alışık Hilal Altınbilek ikilisi arasında; büyük aşk yaşıyorlar, aşkları tavan yaptı, mercimeği fırına verdiler gibi bir sürü dedikodu yaşanıyordu.


Hilal Altınbilek’te bildiğiniz gibi; yakışıklı oyuncu Kerem Alışık gibi oyuncu. İki meslektaşın büyük aşk yaşadığı iddisı kulislerde kol gezerken; bu iddiayı güçlendirecek delil bir köpekten geldi.

Oyuncu Kerem Alışık; Bebek sahinde köpek gezdirirken yakalandı. Şimdi diyeceksiniz ki; eee ne var bunda? Bir insan; sahilde köpek gezdiremez mi?

Evet herkes sahilde istediği şekilde köpek gezdirebilir fakat Kerem Alışık’ın gezdirmiş olduğu köpeğin; aşk iddialarıyla gündeme gelen oyuncu Hilal Altınbilek’in “Jüpiter” isimli köpeği olduğu iddia edildi.

Hilal Altınbilek’in Jupiter Köpeğine Benzeyen Köpek


Oyuncu Kerem Alışık’ın Jüpiter isimli köpek ile görüntülenmesi sonrasında Kerem Alışık’ın menajerinden şu açıklama geldi: “Hilal Hanım ile Kerem Bey yakın oturduğu için köpeğini ona bıraktı. Kerem Bey de yürüyüşe çıkardı” dedi.

Oyuncu Kerem Alışık Bebek sahilinde Jüpiter isimli köpekle görüntülenmesinin ardından; sosyal medya hesabından aşk iddiaları ile ilgili açıklama yapmak zorunda kaldığı oyuncu Kerem Alışık’ın yapmış olduğu o açıklama:

” Bazen sen ne söylersen söyle; ne kadar söylersen söyle, karşındakinin anlamak istediği kadar kalıyor sözlerin…

Söz söz olalı böyle eziyet görmemiş oluyor. Halbuki biraz; anlayıp dinlemeye çalışılsa; biraz incelik gösterirse; incinmeyecek İnsanın yüreği.

Ama bu durumda; sabırla dirençle aynı sözü bir kere daha tekrarlamak ve söze devam etmek gerekliliği oluşuyor.


O zaman son söz söyle:

Biz; Hilal’le set içinde ve dışında iyi anlaşan 2 iyi arkadaşız hepsi bu…” dedi ve Hilal tunçbilekli aşk yaşadığı iddialarına açıklık getirdi. Aşk yaşamadığını beyan etti.

Kerem Alışık Açıklama Mesajı
Kerem Alışık Hilal Altınbilek
Kerem Alışık Hilal Altınbilek

Bir cevap yazın