Kalyon Ajans

Kalyon Ajans Sahibi


Kalyon Ajans kimin ? Kalyon Ajans AK Parti ilişkisi nedir? Kalyon Ajans Ak partili mi ? Kalyon Ajans Twitter gündemi.Twitter’da; AKP Çocukları isimli hesabın sahibi; bomba bir iddiayı ortaya attı.
Lüks yatlar, şatafatlı binalar, villalar gibi şatafat içinde yüzen zengin çocuklarının; yatlardan medyayı dizayn ettiklerini, Şehitler üzerinden yapılan propoğandanın lüks yatlar içerisinde hazırlandığını ve AK Parti çocuklarının zenginlik içinde yaşadıklarını gündeme taşıdı.

Kalyon Ajans
Kalyon AjansAyrıca; AKP çocukları isimli Twitter hesabından; Kalyon Ajans çalışanların hepsinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la ve mafya babası Sedat Peker’le olan yakınlığını da fotoğraflarla gündeme getirdi.

Yine; AKP nin çocukları isimli Twitter hesabı; şehitlik güzellemeleri videolarını ve fotoğraflarını hazırlayan AKP’li isimleride açıkladı.AKP’nin çocukları isimli Twitter hesabının açıklamış olduğu isimler şunlardır: Mehmet ve Furkan KAYA kardeşlerin hazırladığını iddia etti.Yine; Akp çocukları isimli Twitter kullanıcısı; Kal-yon Ajansın başta Cumhurbaşkanlığı olmak üzere; AK Parti’ye yakınlığıyla bilinen tüm resmi kurumlarla işbirliği yaptığını da açıkladı.

KalyonKALYON AJANS’IN REFARANSLARI


Cumhurbaşkanlığı

Dışişleri Bakanlığı

Milli Eğitim Bakanlığı

AKP döneminin İstanbul Büyükşehir Belediyesi yönetimi

THY

TÜGVA

Diyanet

Hak-iŞ

ÖNDER

TÜRGEV

Ensar Vakfı


Yine; AKP çocukları isimli Twitter kullanıcısı; Kal-yon Ajans Ajans çalışanlarının ateşli silahlara merak sardığını; ateşli silahlarla haşır neşir olduklarını da iddia etti.


Yine Twitter kullanıcısı AKP çocukları isimli hesap ;Ayrıca; Kal-yon ajansın 2014 yılında 10 bin lira sermaye ile kurulduğunu Muhtelif İşler Kreatif Ajans Limited Şirketi “Kal-yon Ajans” markasıyla faaliyetini sürdürüyor5-6 sene içerisinde 500’den fazla proje aldığını; bu Ajansa AK Parti tarafından 500’den fazla projenin verildiğini de iddia etti.

Kal-yon Ajansın sahibi 1985 doğumlu Kemal Bilal Aydın’dır. Kemal Bilal Aydın; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’la aynı liseden; Yani; Kartal İmam Hatip Lisesinden mezun olmuştur.Kalyon Ajans İletişim Adresi


Adres: Şenlikköy Mah. İmbat Sok. No: 3/1 Florya, Bakırköy 34153 İstanbul

Telefon ve Fax: 0212 415 30 15 | 0212 415 30 18

E posta: info@kalyonajans.com


Kalyon Ajans Kimin?


Kal-yon Ajansın sahibi 1985 doğumlu Kemal Bilal Aydın’dır. Kemal Bilal Aydın; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’la aynı liseden; Yani; Kartal İmam Hatip Lisesinden mezun olmuştur. Liseyi Kartal İmam Hatip Lisesi’nde okuduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi siyaset Bilimi bölümünden 2008 yılında mezun olmuştur.

KEMAL BİLAL AYDIN KİMDİR?

Kemal Bilal Aydın( Adam)( Kal-yon Ajansın sahibi 1985 doğumlu Kemal Bilal Aydın’dır. Kemal Bilal Aydın; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’la aynı liseden; Yani; Kartal İmam Hatip Lisesinden mezun olmuştur. )Kemal Bilal Aydın Kısa bir süre tercümanlık da yapan Kemal Bilal Aydın 2013 yılında Ticaret hayatına atılmıştır.

Bizler de Medya Fatih olarak Kalyon ajansa başarılar diliyoruz. En azından dini bütün, milletine ihanet etmeyecek Akpartili Müslüman insanların para kazanması; Fatih olarak daha iyidir diyoruz. Kıskananlar kısmanmayı bırakıp; çalışsınlar. Tekrardan ajansa ve Akparti’mize başarılar diliyor; AKP Çocukları isimli Tweeter kullanıcısını da ortalığı kariştırmaya çalıştığı için kınıyoruz.”

İlginizi Çekebilir: Meltem Cumbul Sutyen Takmayincaaa

Bir cevap yazın