İstanbul Bakırköy Siyanür Intiharı

İstanbul Bakırköy Siyanür

TREND KONU

İstanbul Bakırköy Siyanür İntiharı

İstanbul Osmaniye Mahallesi’nde 1’i çocuk 3 kişi evde ölü bulundu yine Siyanür zehirlenmesi ne bağlı intihar mı olduğu polis tarafından araştırılıyor.


Daha önce yine bu şekilde evde toplu ölü bulunan aileler olmuştu. Bu ölüm olayı ise 3. toplu intihar vakası olduğu tahmin ediliyor.

İstanbul Bakırköy Siyanür İntiharı olduğu tahmin ediliyor.


3’ü Çocuk 1 kişinin ölü bulunduğu semt Bakırköy semtindeki Osmaniye Mahallesi’nde bulunan bir dairede gerçekleşiyor. Yine toplu intihar olduğu geçim sıkıntısından dolayı intihar edildiği tahmin ediliyor.

İstanbul Bakırköy Siyanür İntiharı


Olay yerine gelen polis ekipleri konuyu araştırıyor. Şu an ajanslara gelen bilgi sadece polislerin eve geldiği ve konuyu değerlendirdiği ; bir ön bilgiye ulaşılması halinde kamuoyu ile paylaşılacağı bilgisidir.

Ayrıntılar geliyor…

İstanbul Bakırköy Siyanür İntiharı Ayrıntısı Geldi

Bakırköy Kaymakamlığı Açıkladı.

155 polis imdat hattına sabah saat 06: 45 de gelen ihbar telefonuyla olayı öğrendiklerini ve olay yerine polis sevk ettiklerini açıklayan Bakırköy Kaymakamlığı; İstanbul Bakırköy Osmaniye Çobançeşme Mahallesi’ndeki bulunan daireye gittiklerinde evde üç kişinin cansız bedenleriyle karşılaşıldığını bu cansız bedenlerin biri anne,biri baba, 1’de küçük yaşta bulunan çocuk olduğunu açıkladı.

Ölen kişilerin isimleri şu şekilde açıklandı: (Z.D), (B.D) ve (A.D). Dairedeki koku nedeniyle AFAD (KBRN) ekipleri sevk edilmiştir. Ekip tarafından yapılan ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğu tespit edilmiştir.

İstanbul Bakırköy Siyanür Intiharı
İstanbul Bakırköy Siyanür Intiharı

Bu olay 3.Siyanür toplu İntiharı olarak kayıtlara geçti .

İlginizi Çekebilir: Sevda Demirel’in Topitoş Yeğeni

Bir cevap yazın