İmed İstanbul,İmed İstanbul, Adres,İmed İstanbul ameliyat vb…


İmed İstanbul Nerede?


Adresi: Teşvikiye Mah. Sinoplu Şehit Cemal Sok. No:8 D:9 Şişli, İstanbul / Türkiye


+90 (544) 252 93 05

info@imedistanbul.com

imed istanbul


Hastanenin Amacı Buymuş!

iMed İstanbul, dünyanın her yerindeki Avrupalı ​​ve Arap hastalara yüksek kalitede tıbbi standartlar ve uygun fiyatlarla hizmet sunan; uluslararası bir hastanedir. Amacımız, beklentilerinizin ötesinde bir tıbbi tedavi sağlamak ve iyi önerilerinizle itibarımızı artırmaktır denmektedir.

İmed İstanbul
İmed İstanbul


İmed’in Hizmet Verdiği Branşlar:

Saç Ekimi

Meme Küçültme Ameliyatı

Yüz Estetiği


Vucut Estetiği

Kalça Estetiği


Bacak Estetiği

Kadın Genital Bölge EstetiğiHollandalı Kadınların Memnun Olduğu Mesajları İmed İstanbul’un sitesinde yayınlanmakta işte onlardan bir kaçını medya fatih olarak sizler icin tercüme ederek yayınladık.


•S R. – Hollanda – Rinoplasti

6 gün önce Rinoplasti yaptım. Ben bu ameliyatı herkese tavsiye ediyorum.

Çok güzel bir takımları var! Zubeyde hanım; ihtiyacınız olan tüm yardım veya sorularınız için oldukça yardım sever ve sizinle ilgilenmekte

. Ameliyat olurken; hiç acı hissetmedim. Her şey çok iyi organize edildi.

Hiçbir şey için endişelenme. Bir dilek bu hafta gerçekleşti. Sonuçtan çok memnunum ve en iyisi de 2 ayda daha da güzelleşeceğim.


•Luke – İngiltere

MEMNUN OLDUM. Imed’i seçerken yanlış yere gitmeyeceksin!
Her şey havaalanına varış ve otel ve klinik arasında geçti ve seyahatım kolaylaştı.

Zubeyde hanımın, ekibi ve cerrahlarının ellerinde son derece rahat ve özen gösterilmiş hissettim.

Sonrası bakım da harikaydı. Nasıl hissettiğimi ve nasıl iyileşdiğimi görmek için sürekli kontrol ediyorum. Aldığım soruları derhal cevapladılar.

Çok güven verici.
Sadece alacaksınız servis ve tedavi kalitesi için değil, aynı zamanda para için inanılmaz değeri için şiddetle tavsiye ederim.
Teşekkür ederim Imed!


•A.K Hollanda – Rinoplasti

İki hafta önce rinoplasti için İMED İstanbul’a gittim. Ben bu kararı verdiğim için çok mutluyum ve IMED’i herkese tavsiye edebilirim.


Şirket çok hoş ve yardımsever, size her şeyi küçük detaylarıyla anlatıyor ve istediğiniz sonuçlar için zaman ve emek harcıyorlar.


Doktor işini çok iyi yaptı, çok doğal yapıyor ama göze çarpan sonuçlarla. Neyse ki, ameliyat hiç zarar bile almadı ve ameliyat sonrası kaydedilen ilerlemenin de acısız olduğu görüldü.


Anna – Hollanda

İMed İstanbul’daki paranın karşılığını, muamelesini ve sonuçlarımı daha mutlu edemedim. Mentor İmplantları ile meme büyütme yaptım. Her şey mükemmeldi. Harika bir deneyim yaşadım.


İmed İstanbul’daki plastik cerrah ile görüşmeden önce beni biraz korkutup bırakmadığım sürece istişarede bulunmadım. Özellikle Amsterdam’dan seyahat ederken doğru klinik ve cerrah seçimini yaptığınızdan emin olmak istersiniz.


Yine de sahip olduğum tüm irtibatlar boyunca kendime güven duydum ve İstanbul seyahatimi ayırttım.

Her şey iMed İstanbul tarafından Atatürk havalimanına geldiğim andan itibaren yapıldı, transferler, Zubeyde ile ilk teması çok iyi hissettim, otel, ameliyatla istişare, ameliyat, hastane.


Herkes beni çok iyi aldı, çok güzeldi, beni hemen rahatlattı. Bu deneyim ve nihai sonuç, her bir euroya gerçekten değdi! İMed’i tavsiye edemiyorum…

Stephanie – Rinoplasti

imed İstanbul mükemmel bir klinik ve hastalarıyla iletişim kurma konusunda uzmanlar. Zubeyde (hasta koordinatörü) önceden hastaya cerrahi hakkında çok dürüst ve anlaşılır bilgi verir.

Kırık burnum için altı gün önce bir Rinoplasti ameliyatı geçirdim ve tüm süreç başarılı geçti. Bana sıcak bir karşılama yaptı ve danışma sırasında çok anlaşılır bir şekilde yapılması gerekenleri açıkladı. Ayrıca ameliyattan sonra neler yaşayacağıma dair beni bilgilendirdi ve tüm sorularımı ve endişelerimi cevapladı. Ameliyattan sonra neredeyse hiç rahatsızlık hissetmedim.

Ameliyattan bu yana altı gün geçti ve hiç kimse yüzüme bakarak bir ameliyat geçirdiğimi tahmin edemez. O harika biri ve kliniğini herkese tavsiye ediyorum. Ameliyat olmanız ancak endişeleriniz varsa, klinik sizin için doğru kliniktir!

•Ishtar

Herkese bu kliniği aşağıdaki nedenlerle seçmesini tavsiye ederim:
Dürüstler, Profesyonel,Sevecen,Teknikvb..
İhtiyaçlarınızı karşılayabilir ve her şeyi hayal ettiğinizden daha kolay hale getirebilir
Onlara% 100 puan veriyorum.

Bayan Zubeyde beni havaalanında ismimi alarak aldı. Sonra beni otele götürdü, her şeyi ayarladı. Beni bile alışveriş merkezine götürüyor. Ertesi gün beni bekliyordu ve beni hastaneye götürdü. Hastane harikaydı. Her şey yumuşak ve rahattı.
Her şey bittikten sonra. Beni havaalanına geri götürüyor. Onu sevdim. Böyle güzel ve yardımsever bir insan imed istanbul’a değil kalçamı, herşeyimi veririm.Çok teşekkürler imed istanbul.

İlginizi Çekebilir:Kalça Kralı Kim 26.09.2019

Bir cevap yazın