Hürriyet Gülse Birsel

Hürriyet Gülse Birsel

Hürriyet Gülse Birsel DetaylarıHürriyet gazetesinin köşe yazarlarından olan Gülse Birsel istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu; ama; Gülse Birsel Aslında istifa etmedi. İste tüm detaylar…

Hürriyet Gülse Birsel
Hürriyet Gülse Birsel


Hürriyet gazetesinin kıdemli yazarlarından olan Gülse Birsel; istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu olmasına rağmen olayın perde arkasını şu şekilde olduğu iddia edildi.


Hürriyet Gazetesinden Bir İlk

Aslında; Hürriyet gazetesi tarihinde ilk defa görülen bir yönteme başvurdu. Gülse Birsel’in de aralarında bulunduğu Hürriyet gazetesi çalışanlarının değerlerine tebligat gönderildi işten çıkarıldıkları PTT aracılığıyla duyuruldu.

Tebligatı alan gazete çalışanları bu karara çok şaşırırken evde bulunmayan gazete çalışanları hemen Mahalle muhtarlıklarını arayarak tebligatı sordular


İşten çıkarılma tebligatı ulaşan köşe yazarlarından bir tanesi de Gülse Birsel di.

Hürriyet Gülse Birsel
Hürriyet Gülse Birsel


Hürriyet Gülse Birsel Kovuldu.


Gülse Birsel her ne kadar istifa ettim dese de; asıl gerçek; Gülse Birsel’in ve diğer gazete çalışanlarının Hürriyet gazetesinden kovulduğu yönünde.

İlginizi Çekebilir: WhatsApp son görülme özelliği kalkıyor

Hürriyet Gülse Birsel Sosyal Medya İstifa Mesajı

Gülse Birsel sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullanarak istifa ettiğini takipçilerine duyurdu. ” Hürriyet Gazetesinden istifa etmeye karar verdiğimi buradan doyuruyorum. Okuyucularımızdan özür dilerim. İleride başka yazılar da görüşmek dileğiyle herkese sevgiler”

Hürriyet Gülse Birsel
Hürriyet Gülse Birsel


Hürriyet Gazetesinden Şutlanan Gazete Çalışanları


Gülse Birsel’in de aralarında bulunduğu ve Hürriyet’ten kovulan gazete çalışanları şu şekilde:

Çınar Oskay, İpek Yezdani, Sebati Karakurt, Kenan Başaran, İbrahim Yurtbay, Önder Öndeş, Dürdane Kırçuval, Şebnem Turhan’ın işlerine son verildi.
Hürriyet
Kaynak: Oda TvBir cevap yazın: