Hot Wheels Arazi Yarışı Oyunu

Hot Wheels Arazi Yarışı Oyunu İndir

Hot Wheels Arazi Yarışı Oyunu Oyna


Hot Wheels Arazi Yarışı Oyunu yarış severler tarafından en sevilen ve en çok oynanan oyunlardan bir tanesidir.Hot Wheels oyununun ikonik rampalarında hızlanarak yarışı bitirme zevkine hemen erişmek için; aşağıda bulunan linkimizden; Hot Wheels oyunu indirebilir ve çoluğunuzla- çocuğunuzla eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz..Yarış oyunu sevenler için en ideal , en mükemmel yarış oyunudur. 25 yarış arabası ve 60 pist olan yarış oyununda geniş yarış pistleri birbirinden eğlenceli yarış pistleri sizleri bekliyor.


Lunapark yarış pisti, orman yarış pisti, çöl yarış pistleri, şehir merkezi yarış pisti, gibi birbirinden ilginç ve zorluklarda yarış pistleri sizleri bekliyor.


Yarış pistlerinde puanları topluyorsunuz ve bir gelmeye çalışıyorsunuz yakıt deponuz sınırlı ve belli bir mesafe sonrasında bitiyor. Diğer yakıt simgesini alana kadar; yakıtınızı idareli kullanmalısınız.Çok eğlenceli ve çok zor bir oyun; bu yarış oyununu küçüklü büyüklü oynayabileceğiniz 7’den 77’ye tabiri ile oynanan oyunlardan bir tanesidir.

https://youtu.be/4xlqCBHuafU


Hot Wheels araba yarışı oyununda Arabanızı kazandığınız paralarla güncelleyerek modifiye edebilir ve aracın hızını teknik özelliklerini arttırabilirsiniz . Ayrıca ;Online olarak diğer Hot Wheels oyun severlerle de internet üzerinden bu oyunu oynayabilirsiniz ve kıyasıya bir yarışın içerisine girebilirsiniz.

Multiplayer modunu kullanarak dünyaya ve arkadaşlarına meydan okumaya var mısın?

Meydan okumaya varım diyorsan; Hot Wheels araba yarışı oyununu aşağıdaki likimizden indirerek, Hot Wheels oynamanın zevkine ve keyfine varabilirsiniz..

Hot Wheels Arazi Yarışı Oyunu
Hot Wheels Arazi Yarışı Oyunu


HOT WHEELS İNDİR

Bir cevap yazın: