Halil Ergül Bulundu İddiası Deredeki Beden Kime Ait ?

Halil Ergül Bulundu İddiası Deredeki Beden Kime Ait ?

Halil Ergül Bulundu mu HaberimizHalil Ergül Bulundu iddiası; sosyal medyada ve bazı haber sitelerinde yayınlanmaktaydı. Hali Ergül olayinda sıcak gelişmeler yaşanmaya başladı.

Hayvanları otlatan Bir çobanın derede çürümüş vaziyette bir erkek cesedi ihbarı üzerine; deredeki bu cansız bedenin Erzincan da yaşayan ve aniden ortadan kaybolan; Epilepsi hastası Halil Erğül’e ait oldugu iddia edildi.

Çoban’ın derede gördüğü cansız bedenin; Erzincan Kemah karayolu kavşağı Hava Savunma Taburu yakınlarındaki dere içerisinde oldugu bilgisine ulaşıldı. Deredeki cesedi inceleyen; Erzincan Olay yeri inceleme ekipleri; cesedin çürümüş olduğunu gördü. Tanınmaz halde olan deredeki erkek cesedi; bu cesedin kime ait olduğunun tespiti için; Adli tıp kurumuna sevk edildi.


Adli tıp kurumundan gelecek bilgiye göre; Halil Erğül dosyası tekrardan açılabilir. Şuan için cansız bedenin kime ait olduğu tespit edilmiş değil.

Halil Erğül; Erzincan’daki evinden saat 12 gibi çıkmış ve birdaha haber alınamamıştı. Halil Erğül’ün ailesinin şüpheli tavırları ve 9 gün sonra kayıp başvurusu yapmaları; dikkatleri Halil Erğül’ün ailesinin üzerine çekmişti.


Halil Ergül Dosyası Buğün Yarın Aydınlanır Diye Düşünüyoruz…

Halil Ergül Bulundu
Halil Ergül Bulundu

Bir cevap yazın