Hakan Çelik Akyazı Ağaç Düşmesi Sonucu Öldü

Hakan Çelik Akyazı Ağaç Düşmesi Sonucu Öldü

Hakan Çelik Akyazı İş Kazası Sonucu Vefat HaberiHakan Çelik Akyazı ‘da ormanda ağaç kesiyordu; kesmiş olduğu ağacın kalın bir dal parçasının kafasına çarpması sonucu; kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.24 yaşındaki Hakan Çelik; Sakarya’nın Akyazı ilçesi; Mansurlar Mahallesinde bulunan ormanlık alana ağaç kesmek üzere geldi. Kendisine ait olan motorlu testere ile bir kaç ağaç kestikten sonra; bir başka ağaca yöneldi. O ağacı kestiği esnada; ağacın düşme yönünü hesaplayamayan Hakan Çelik; kesmiş olduğu ağacın dallarının bir tanesinin çarpması sonucu ağır şekilde yaralandı.

Hakan Çelik Sakarya-AkyazıHakan Çelik’in yaralandığını gören çevredeki bir vatandaş; 112 Sağlık ekiplerine bilgi verdi. Hakan Çelik’in yaralandığı ormanlık alana gelen 112 görevleri, Hakan Çelik’i olay yerinden alarak; Yenikent Devlet Hastanesi’ne kaldırdı.


24 yaşındaki talihsiz genç; Yenikent Devlet Hastanesindeki doktorlarımızın tüm çabalarına rağmen; hayata tutunamadı ve dünyaya veda etti.Sakarya’nın Akyazı ilçesinde meydana gelen ve 24 yaşında hayata veda eden Hakan Çelik’in nasıl öldüğü konusu araştırılıyor; soruşturma devam ediyor.


Medya fatih.com web sitesi olarak; gencecik yaşta hayata veda eden Hakan Çelik isimli kardeşimize Allah’tan rahmet; kederli ailesine sağlık ve sabırlar diliyoruz…

Hakan Çelik Akyazı
Hakan Çelik Akyazı

Bir cevap yazın