Güniz Akkuş Sedat Peker Emzik Videosu

Güniz Akkuş Sedat Peker Emzik Videosu

Güniz Akkuş Sedat Peker Emzik, Biberon ve Bebek Bezi


Güniz Akkuş Sedat Peker düellosunda; eski polis olan Güniz Akkuş şimdilik 1-0 önde.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker Son günlerde ardı ardına tehdit edilmeye başlandı. Daha önce Sakarya’da olduğunu söyleyen Emre Niş isimli bir vatandaş; Sedat Peker’i tehdit etmiş; erkeksen gel sana kılıfların en kralını giydireceğim videosu çekmiş; ardından 12 saat geçmeden tekrardan Sedat Peker’den özür dilemek zorunda kalmıştı.Emre Niş’ten sonra; şimdi de eski bir polis olduğu öğrenilen Güniz Akkuş isimli suç örgütü lideri ortaya çıktı.


Güniz Akkuş; Sedat Peker’e ağır hakaretler ederek; emzik, biberon ve bebek bezi hediye edeceğini söyledi. Sedat Peker’i gençleri suça sürüklediği ve gençlerin eline silah verdiği iddiasıyla suçladı.


Eski bir polis olduğu öğrenilen Güniz Akkuş’un; polislik mesleğinden suç örgütü kurması yüzünden atıldığı öğrenilmiş; 3 sene kadar hapis yattığı biliniyordu. Güniz Akkuş’un şimdilerde ise; eğlence mekanlarını haraca bağladığı ve suç örgütü liderliğini yaptığı iddia ediliyor.

Sedat Peker’in adamlarından olan Muşlu Erkan’dan Güniz Akkuş’a cevap gecikmedi.


İşte o tehtit videosu ve Muşlu Erkan’ın Cevabı:
Ayrıca suç örgütü lideri Güniz Akkuş; Covid- 19 salgınının ilacını bulduğunu Twitter hesabından da duyurmuştu. Her haliyle üçkağıtçı biri olduğu ortada.

Güniz Akkuş Sedat Peker
Güniz Akkuş Sedat Peker

Bir cevap yazın