Gülşen Orhan Masum

Gülşen Orhan Masum’dur. Yanlış Yönlendiren..

Gülşen Orhan Masum; Suçlu İse Bülent Aydemir…


Gülşen Orhan masum kadıncağız; bazı provakatörlerin saldırısına ugradı. Ve adeta Sosyal medyada; özellikle de Twiter’da adeta linç edildi.Cumhurbaşkanı başdanışmanı Gülşen Orhan Van’ın Çatak bölgesinde minibüs içerisinde karlar altında kalmış; minibüs şoförü hayatını kaybederken; AK Parti eski milletvekili Gülşen Orhan yaralı olarak kurtarılmıştı.Sırf AK Partili olduğu için ve Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başdanışmanı olması sebebiyle; adeta sosyal medyada linç edildi.

Iş makineleri ile yemek daveti için oraya gittiği ve Gülşen Orhan’ın uyarıları dinlemediği iddia edilmişti.

Halbuki; Gülşen Orhan oradaki insanları kurtarmak için, canla başla mücadele etmek için oraya gitmişti. Aslı -astarı olmayan yalan yanlış – haberlerle; çığ altında kalarak hayata tutunma mücadelesi veren Gülşen Orhan adeta sosyal medyada linç edildi..Gülşen Orhan’a Bu çirkin iddiayı canlı yayına bağlanan Habertürk muhabiri Bülent Aydemir Gündeme getirmişti.

YANLIŞ BİLGİYİ BÖYLE VERMİŞTİBülent Aydemir; Bu iddiayı gündeme getirdikten ve ortalığı karıştırdıktan sonra; yine canlı yayına çıkıp söylediği sözler hakkında özür diledi ve yanlış bilgilendirilmişim açıklamasında bulundu.

Bülent Aydemir Böyle özür diledi


Bülent Aydemir’in hizmet ettiği nu Cenah; Bu ve buna benzer pislikler, iftiralar,kumpaslar vs..nedeniyle Türkiye’nin başına hiçbir zaman gelemeyecek ve Türk milleti bu cenaha gereken dersi verecektir.


Milletimiz Sandıkta bu zihniyetine gereken dersi veriyor da.

Gülşen Orhan Masum
Gülşen Orhan Masum

Bir cevap yazın: