Giresun Belediyesi Otobüs Saatleri Full Liste

Giresun Belediyesi Otobüs Saatleri

Giresun‘lu hemşehrilerimize; Giresun Belediyesi Otobüs Saatlerini; Düzgün ve Anlaşılır Bir Şekilde Yayımlıyoruz. Giresun’un Bir ucundan; Giresun’un Diğer Ucuna Gitmekte Olan Hatların Otobüs Kalkış Saatleri Aşağıdaki Gibidir.

(ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 1.HAT )ETBAŞOGLU MEVKİNDEN; YALIKÖY-KÜÇÜKLÜ MEVKİSİNE GİDEN HAT KALKIŞ SAATLERİ

Kalkış Saati:06:45
Kalkış Saati:07:45
Kalkış Saati:08:45
Kalkış Saati:09:45
Kalkış Saati:10:45
Kalkış Saati:11:45
Kalkış Saati:12:45
Kalkış Saati:13:45
Kalkış Saati:14:45
Kalkış Saati:15:45
Kalkış Saati:16:45
Kalkış Saati:17:45
UYARI: Özel Halk Otobüsünün ETBAŞOĞLU’ndan KIŞIN SON KALKIŞ SAATİ 17:45’dir.

Etbaşoğlu’ndan sabah 06:45’de kalkış yapan otobüsün mevkilere tahmini varış süresi ise şu şekildedir.

MEVKİLERE TAHMİNİ VARIŞ SAATLERİ

06:45 Etbaşoğlu Kalkış
06:55 Aksu Motel Sanayi
07:00 Çırak Deresi Gemiler Çekeği
07:05 Sütlaç-Yeniyol
07:10 Sokakbaşı-Çınarlar
07:15 ŞeyhCamii-Malpazarı
07:20 Hükümet Konağı
07:25 D.Hastanesi-Fizik T.-Sgk Terminal
07:30 Cezaevi-İl Özel İdare Boztekke Cd.
07:35 Üniversite Güre Sapağı
 07:40 Küçüklü-Yalıköy Varış

( ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 1.HAT ) KÜÇÜKLÜ- YALIKÖY’DEN KALKIŞ SAATLERİ

Kalkış Saati:07:45
Kalkış Saati:08:45
Kalkış Saati:09:45
Kalkış Saati:10:45
Kalkış Saati:11:45
Kalkış Saati:12:45
Kalkış Saati:13:45
Kalkış Saati:14:45
Kalkış Saati:15:45
Kalkış Saati:16:45
Kalkış Saati:17:45
Kalkış Saati:18:45
UYARI: Küçüklü-Yalıköy Mevkisinden Kalkan 1.Hat Özel Halk Otobüsünün Kış Mevsimindeki Son Kalkış Saati 18:45’dir.

BELEDİYE OTOBÜSÜ 2.HAT ESENBÜK MEVKİSİNDEN; KÜÇÜKLÜ-YALIKÖY MEVKİSİNE OTOBÜS KALKIŞ SAATLERİ

Kalkış Saati:07:15
Kalkış Saati:08:15
Kalkış Saati:09:15
Kalkış Saati:10:15
Kalkış Saati:11:15
Kalkış Saati:12:15
Kalkış Saati:13:15
Kalkış Saati:14:15
Kalkış Saati:15:15
Kalkış Saati:16:15
Kalkış Saati:17:15
Kalkış Saati:18:15
UYARI: Esenbük Mevkisinden Kalkan 2. Hat Belediye Otobüsünün Kış Mevsimindeki Son Kalkış Saati 18:15’dir.

Esenbük’ten sabah 07:15’de kalkış yapan otobüsün; mevkilere tahmini varış süresi ise şu şekildedir.

MEVKİLERE TAHMİNİ VARIŞ SAATLERİ

07:15Esenbük
07:20Aydınlar Mah.-Ada Hastanesi
07:25
Sanayi-Çeşme-Lojman
07:30Çırak Deresi Gemiler Çekeği
07:35Sütlaç-Yeniyol
07:40Sokakbaşı-Çınarlar
07:45ŞehyhCamii-Malpazarı
07:50Hükümet Konağı
07:55D.Hastanesi-Fizik T.-Sgk-Terminal
08:00Virandere-Boztekke Sapağı
08:05Üniversite Güre Sapağı
08:10Küçüklü-Yalıköy Varış

BELEDİYE OTOBÜSÜ 2.HAT KÜÇÜKLÜ-YALIKÖY MEVKİSİNDEN; ESENBÜK MEVKİSİNE OTOBÜS KALKIŞ SAATLERİ

Kalkış Saati:07:15
Kalkış Saati:08:15
Kalkış Saati:09:15
Kalkış Saati:10:15
Kalkış Saati:11:15
Kalkış Saati:12:15
Kalkış Saati:13:15
Kalkış Saati:14:15
Kalkış Saati:15:15
Kalkış Saati:16:15
Kalkış Saati:17:15
Kalkış Saati:18:15
2.Hat’ın Yalıköy-Küçüklü’den Kış Mevsimi Son Kalkış Saati:18:15’dir.

Yalıköy-Küçüklü mevkisinden sabah 07:15’de kalkış yapan 2.hat belediye otobüsün; mevkilere tahmini varış süresi ise şu şekildedir.

MEVKİLERE TAHMİNİ VARIŞ SAATLER

07:15Küçüklü-Yalıköy
07:20Güre Sapak
07:25Boztekke Sapak-Virandere
07:30Sgk-D.Hastanesi-Fizik T.-Terminal
07:35Çıtlakkale-Hükümet Konağı
 
07:40Meydan-Bulancak Durağı
07:45Malpazarı-G-City
07:50Debboy-Yeniyol-Sütlaç
07:55Gemiler Çekeği-Sanayi
08:00Ada Hastanesi
08:05Aydınlar Mah.
08:10Esenbük
Kaynak: https://www.giresun.bel.tr
Giresun Belediyesi Otobüs Saatleri
Giresun Belediyesi Otobüs Saatleri

Yorum yapın