Fırat Erez Kimdir İslama ve Hz Muhammed’e Hakaret

Fırat Erez Kimdir İslama ve Hz Muhammed’e Hakaret

Fırat Erez Kimdir ?


Fırat Erez Kimdir? sorusu; Fırat Erez isimli insanlıktan çıkan zâtın; İslam’a ve Peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa Sallallahu Aleyhi vesellem’e hakaretleri sonrasında kamuoyu tarafından araştırılmaya başlandı.Fırat Erez; Twitter hesabı üzerinden İslam’a, müslümanlara ve Hz peygambere hakaretlerde bulunuyordu. Fırat Erez’in Twitter hesabı incelendiginde ” BEN SİZDEN DEĞİLİM” yazıyor.Kendisine gelen eleştiriler ve tepkiler üzerine hakaretlerini her geçen gün arttıran soyt

Fırat Erez; İslam’a olan düşmanlığına ve müslümanlığa olan kinini akıttı.


Sosyal medya üzerinden yapılan hakaretleri sonrasında; gözaltına alınan imansız Fırat Erez isimli sözde Türk ve fotoğrafçı paketlenerek emniyete götürüldü.

Fırat Erez; daha önceleri de İslam’a hakaretler ediyordu. Bu hakaretlere gelen eleştirilere; hakaretin dozunu arttırarak yanıt verdi.


Olay şöyle gelişti; Fırat Erez; Saadet Partisi genel başkanı Temel Karamollaoğlu’nun konuştuğu videoyu alıntılayarak ve bu videoyu paylaşarak; videonun altına şu notu düşmüştü:


Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun ”İslam’da yalan olmaz, iftira olmaz, hıyanet olmaz, soygun olmaz, rüşvet olmaz.” ifadelerinin yer aldığı videoyu alıntılayarak ”İslamda yalan da olur, iftira da olur, hıyanet de olur, soygun da olur, rüşvet de olur. Aslında İslam neredeyse sadece budur.” sözleriyle İslam’ı hedef alan Erez, bununla da yetinmedi.


Aşağıdaki hakaretleri islama, Hz Muhammed (Sav.) Efendimize sıraladı.
Fırat Erez Ne İş Yapıyor ?


1964 yılında Aydın’da dünyaya gelen Fırat Enez; Deniz biyolojisi bölümünü Ege Üniversitesi’nde tamamlamış; 1987 yılında Fotoğrafçılık yapmaya başlamıştır.

Sol kesimin Fraksiyonlarından olan Fırat Erez; Reklamcılık ,Fotoğrafçılık , köşe yazarlığı gibi işleri yapmıştır.


Hayatının geri kalan kısmını Antalya’da geçiren sözde insan; Antalya Emniyeti tarafından paketlenmiş ve ifadesi alınmak üzere emniyete götürülmüştür.

ANTALYA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI MÜJDEYİ VERDİ

Fırat Erez Kimdir
Fırat Erez Kimdir

Bir cevap yazın