Fatih Akçay Funda Akçay Darp Olayı

Fatih Akçay Funda Akçay Darp Olayı

Fatih Akçay Funda Akçay Boşanma Davası


Fatih Akçay Funda Akçay çifti henüz 1 yıllık evlilik hayatları bulunuyor iken; 1 yılın sonunda; İmam olan Fatih Akçay’ın; eşi olan Funda Akçay’ı darp etmesi ve eşine şiddet göstermesi yüzünden ayrılma kararı aldı.Fatih Akçay; TRT ekranlarında yayınlanan; kur’an-ı Kerim güzel okuma yarışmasına katılmış ve yarışmada 1. olmuştu. Fatih Akçay’ın eşi olan Funda Akçay; darp ve cebir yüzünden boşanma davası açtı. Fatih Akçay’ın ise; eşini darp ettiği gerekçesiyle 2 yıla kadar hapsi isteniyor.


Funda Akçay’ın şikayeti üzerine gözaltına alınan Fatih Akçay; ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Ifadesi alındıktan sonra Ereğli ikinci Asliye Ceza Hakimi karşısına çıkan İmam Hatip Fatih Akçay; eşiyle aralarında sadece itişmeler olduğunu söyledi.


FATİH AKÇAY: “BEN İMAMIM HERKES BANA İNANIR” DEMİŞ.


“1 yıl önce evlendim. Evliliğimin ikinci ayında bana şiddet uygulamaya başladı. Kafa atmalar, ağzımı bezle kapatıp bayılana kadar şiddet uygulamalar. Gerekli fotoğraflar da elimde mevcut. İlk başta ablamla enişteme söyledim onlar uyardı ama o hiçbir şeyden korkmadığını iddia etti. “Ben imamım kimse size inanmaz, herkes bana inanır” diye konuştu.


Funda Akçay; avukatı aracılığıyla boşanma davası açtığını ve davanın sürdüğünü söyledi.

Fatih Akçay Funda Akçay Boşanma Davası
Fatih Akçay Funda Akçay Boşanma Davası

Bir cevap yazın